Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak Grill S4 S LINE do A4


WASKITOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki bede rezał moze to jakos bedzie wygladalo tylko martwi mnie zeby nie bylo widac tych rur z tylu za bardzo;/

Ja dokupiłem taką aluminiową siatkę w czarnym kolorze, dociąłem zamocowałem i wyglądało kozacko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bede rezał moze to jakos bedzie wygladalo tylko martwi mnie zeby nie bylo widac tych rur z tylu za bardzo;/

Ja dokupiłem taką aluminiową siatkę w czarnym kolorze, dociąłem zamocowałem i wyglądało kozacko:wink:

ok dzieki jak tak mowisz to bede rezac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim kolorze byscie widzieli te kratki??? Mat?-Pod kolor auta?- Czy jak grill L1RR??

Wydaje mi się, że czarny mat:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo prosze o pomoc o tuż nie mogę znaleźć grilla s-line do b8 a właśnie przerabiam zwykła wersje na s-line przedni zderzak juz czeka na pomalowanie boczne listwy juz w drodze tylni zderzak tez juz prawie dotarł ale brakuje mi właśnie tego grila od s-line najbardziej pasował by mi szary (chodzi mi o gril chromowany z plastikami ktore ida poziomo w kolorze szarym i ramce pod rejstrację szarą ) bo jakos do czarnego nie moge sie przekonać i mam pytanie czy jak założę tylni zderzak od s-line on jest juz odrazu z dyfuzorem na jedno wyjscie to bede musiał zmieniac koncówki wydecho czy beda one sie dobrze komponowały ?prosze o doradzenie gdzie moge znajsc jak najszybciej gril od s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego grill do zderzaka S-line jest TEN SAM co do zwykłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze ten sam juz znalazlem taki gril za dobra cene :D tylko pytalem czy jak zmienie teraz zderzak tylni ktory ma inny dyfuzor z taka siateczka i ma jedno wejscie czy rury wydechowe nie beda za male do tego zderzaka ? znaczy sie koncówki wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz dołożyć fabryczne chromowane końcówki, które bardzo ładnie wyglądają. obecnie są w promocji za 236zł (mam nowy katalog akcesoriów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcie z katalogu i cenę dokładek do zderzaka tył/przód do normalnych zderzaków (nie s-line)?

Komponuje się to z listwami bocznymi.

http://www.autoblog.com/photos/frankfurt-2009-2010-audi-a4-3-0-tdi/med/#photo-2290763

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gril s-line różni się od serii kolorem

S-line to szary platinium 1RR

a seria to szary kamienny 1QP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okk moge dolozyc ale wlasnie chce zapytac czy bedize to pasowac czy nie beda za maly te rury i gdzie moge ewentualnie takie koncowki dorwać bo w tym tygodniu bede zakladal zderzak z s line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz dołożyć fabryczne chromowane końcówki, które bardzo ładnie wyglądają. obecnie są w promocji za 236zł (mam nowy katalog akcesoriów)

a te koncówki chromowane to sa orginalne od s4 ? bo jam ma podwojnę koncowki na jedna strone i założyłem juz całe ospoilerowanie s4 i wlasnie troche dziwnie wygladaja saryjne koncowki masz moze jakies oznaczenie nr tych chromowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz komplet S4 to z tyłu powinieneś mieć 4 końcówki wydechów (dwie z jednej i dwie z drugiej strony). pokaż fotkę najlepiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz dołożyć fabryczne chromowane końcówki, które bardzo ładnie wyglądają. obecnie są w promocji za 236zł (mam nowy katalog akcesoriów)

Nie wiesz czy ta cena jest nadal aktualna??:whistling: i ew. ich numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numeru nie pamiętam, miałem kiedyś takowe u siebie :decayed: cena raczej aktualna bo z obecnego katalogu akcesoriów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie. Lupilem audi a4 b8 i gril ma kolor szary (ciemno szary) a kratki na halogeny sa czarne. Czy to normalne? czy też jakas podmianka była? Jakiego koloru sa grille w audi a4 w serii i czy właśnie kratki halogenów sa w kolorze grila czy sa czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne. grill możesz mieć szary Platinum albo czarny połysk (mowa oczywiście o zwykłych grillach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...