Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sportowe zawieszenie


krystian455

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz masz seryjny zestaw 1ba? jak tak to tak jak kolega pisze 1be na seryje amorki albo jakies kw uzywki kpl kupisz za 150zlociszy w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę A4 z seryjnym zawieszeniem 1BE i powiem, że jak uda ci się znaleźć coś takiego na allegro to kupuj w ciemno, auto jest niskie ale nie przesadnie twarde i świetnie się prowadzi. Jeżeli mogę coś zasugerować to zwróć uwagę tylko kupując felgi powyżej 18 cali ich ET powinno być większe niż 35mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie felgi już mam 18 cali ET 35 a czym się rożni BE od BA?? i gdzie je mogę dostać?? teraz mam serie myślałem o s line podobno obniżają -20mm tylko nie wiem gdzie je dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie felgi już mam 18 cali ET 35 a czym się rożni BE od BA?? i gdzie je mogę dostać?? teraz mam serie myślałem o s line podobno obniżają -20mm tylko nie wiem gdzie je dostać

Kolego nie ma czegoś takiego jak s-line w B5. Podejrzewam że masz na myśli właśnie 1BE.

Co do samego zakupu sprężyn to uważaj na kategorie wagowe sprężyn - dużo o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze -20 dla 18+ to dalej piejący kogut, jak chcesz by to wyglądało kup jakieś -35 H&R czy inne:whistling: noi pamietaj że spręzyny z avanta pod sedana dadzą efekt podniesionego tyłu wzgledem przodu:whistling:

tak wyglada -30 przy 18tce

P.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mialem na mysli 1BE jak moge sprawdzic czy mam 1BE czy 1BA

w bagazniku masz wlepke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie dość śmieszne pytanie : czy zawieszenie BA od BE różni się tylko sprężynami czy amorki też są inne ?? pytam ponieważ mam sprężyny -40 ale na seryjnych amorach BA i jest nisko ale za miękko, na zakrętach auto się wychyla i trochę nim buja a na progach zwalniających mimo że jadę 20km/h to i tak dobijam spodem do progu więc myślałem żeby wsadzić te sprężyny na amorki BE ale nie wiem czy to coś zmieni czy muszę wsadzić sportowe amory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostatnio nie widziałem kompletnej oferty (amory + springi) na 1BE do B5 avant 2WD. Dlatego rozważam, póki co, zakup samych sprężyn - to chyba powinno jakoś "jeździć" na amorach 1BA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostatnio nie widziałem kompletnej oferty (amory + springi) na 1BE do B5 avant 2WD. Dlatego rozważam, póki co, zakup samych sprężyn - to chyba powinno jakoś "jeździć" na amorach 1BA?

ja tak jeździłem i było ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...