Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a reszta? okablowanie, puszka sterująca?

Opublikowano

Skoda ma rozwiązanie kostka 3pinowa. Masa jest stała. Moc zmieniasz na 2 pinach podpinając tam +. Czyli opcja

1. Dokładnie nie pamietam 20% mocy

2. 100% mocy

Nie trzeba żadnej puszki. Cała elektronika jest w lampie

Opublikowano
  • Autor

Hmm, zaczyna się ciekawie.

a coś wiecej o tych przerobkach ?

Opublikowano

Musisz jedno mocowanie obciac w led. A w zderzaku podszlifowac seryjne mocowanie. Wrzuce fotke słowami cieżko opisac. oczywiście jeśli nie szkoda Ci zderzaka ciac :)

Opublikowano

Tutaj rozkminili to w passacie: [instrukcja] Okrągłe DRL - Światła do jazdy dziennej, a że to ta sama platforma, to powinno być podobnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fahur - dzięki, takie przełożenie obudów byłoby najlepsze, ale nie sądzę, że będzie pasowała obudowa halogenu z B6 do tych LED Hella :(

Krzychu - Ty nie kojarzysz? Może pamiętasz, czy byłoby to możliwe?, a jak nie to się pociacha - jak masz jakieś foty - byłoby super

Opublikowano

Przełożyc obudowy sie da ale czy to będzie do audi pasowac to nie wiem ja nie pchałem sie wieksze koszty kupienia halogenów. Ceny pinów to przesadził idziesz do sklepu elektronicznego i kupujesz od kostki iso 1szt 20gr :) Jutro zrobie Ci zdjecia.

jeszcze takie mam

3.JPG

Opublikowano
  • Autor

Kris - będę wdzięczny za fotki.

Odnośnie obudów - chodziło o obudowę halogenu i ledów - ta część z szybką?

czyli tak jak tam było pokazane - zdejmujesz obudowę (przednią część) naszego halogenu i wpinasz ją do ledów - z halogenu VW pasował, ale czy naszych A4?

piny to najmniejszy pikuś

cholera nigdzie nie mogę znaleźć tych lamp Hella :(

Opublikowano
  • Autor

a dzięki :)

czekam na wieści od Krzycha i trzeba działać, ciekaw jestem ile kosztują nowe w salonie

Opublikowano

Na forum Passata ktoś napisał:

"Cena halogenów w ASO:

5J0941067 - 259,00 zł

5J0941068 - 259,00 zł "

A ciekawe jak te ledy świeca w słoneczny dzień (czy je widać) ma ktoś foto ?

Opublikowano
  • Autor

no chyba muszą świecić, to dzienne, więc... :) ale Krzyśka trzeba spytać

poza tym naprawdę ufam firmie Hella, więc chyba kupię właśnie te i będę dopasowywał.

Krzysiek - już nie sprawdzaj - obudowy od naszych halogenów na pewno nie pasują.

napisz tylko jeszcze coś bliżej z tym rezaniem :)

Opublikowano

przecież masz w temacie vw :P

ze tak zacytuję

"Cena halogenów w ASO:

5J0941067 - 259,00 zł

5J0941068 - 259,00 zł

Czyli 518 kpl za nóweczki, moim zdaniem nie jest jeszcze tak tragicznie ale zawsze można odszukać coś taniej'

:hi:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

Na forum Passata ktoś napisał:

"Cena halogenów w ASO:

5J0941067 - 259,00 zł

5J0941068 - 259,00 zł "

A ciekawe jak te ledy świeca w słoneczny dzień (czy je widać) ma ktoś foto ?

uprzedził mnie no :P

przecież to są dzienne skody więc jak mają świecić muszą dobrze dziełać :wink:

Opublikowano

Laguna-Jutro Ci zrobie obiecene foto dziś sie nie wyrobiłęm. Kupowałem nowe za 280zł w promo:)

ORYGINALNY HALOGEN LED VW Skoda do jazdy dziennej (2763236402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

dzięki, czekam.

No 280 to zacna cena, te za 399 widziałem , ale nigdzie wzmianki, że to produkt Hella :)

Zadałem im pytanie

a powiedz, bo już kilka osób pyta, świeca chyba zacnie, co?

Opublikowano

Swieca mocniej od tych co podawałem kilka postów wyżej. Wykonanie też lepsze. Tylko nie wiem dlaczego czasami parują, ale to nie tylko moje ale koledze montowałem w VW i to samo ma. Problem jest w odpowietrzniku albo zła wentylacja. Nie miałem czasu sie zając tym problemem. Produk markowy a jednak ... tak samo jak bi-xenony paruja wszytkie sposoby próbowałem opisane na forum i dalej lekko parują ..

Opublikowano
  • Autor

hmm, dziwne, może odpowietrznik ma za mały otwór, zawsze można jeszcze dodatkowo przy montażu pociągnąć łączenie bezbarwnym silikonem

A moje ksenony nie parują od momentu kiedy zakleiłem te śruby regulacyjne od góry, żeby nie robić siary zrobiłem to żelową taśmą dwustronną - zero pary :) nic więcej nie robiłem

kurcze, trzeba te zamontować bo są piękne

jak zadałem tamtemu sprzedawcy od tych NSSC pytanie, czy nie zakłócają - odpisał, że na 99% nie :) - tym bardziej stanowczo wolę Hella'ę

Opublikowano

Wiesz ja już sie mecze z bi-xenonem jakiś czas. A to soczewki ori to jakieś nieporozumienie regenerowałem później efekt mnie nie zadowalał to zmieniłem na b8. Ale z parowaniem nie potrafie sobie poradzic nie wiem czemu. Lampa była w piekarniku wymieniłem oring, zakleiłem regulacje i dalej nei pomaga . Wywierce otworki w dole lampy może to coś zmieni. W ledach masz takie zatyczki i może nie ma dobrego odpowietrzenia przez to. Narazie to musze z bi-xen sie uporać. NSSC nie zakłócają :).

Opublikowano
  • Autor

Krzychu - jeszcze jedno

1. Jak wymyśliłeś temat, żeby gasły przy włączaniu świateł mijania?

2. Czy jednoczesne podanie zasilania (+) na ten kolejny pin, po którym mają świecić jako postoje przyciemnia je ? czy od tego pierwszego pinu trzeba wtedy odpiąć zasilanie?

Pytam, bo skoro nie mają puszki sterującej na zewnątrz trzeba to jakoś zaplanować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.