Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale w czymś czujesz brak tej uszczelki?

To pewnie wystarczy zalać silikonem

Opublikowano

a bo nie mam nadkola idealnego musze zmienic i chlapie mi po led. Silikonem albo klejem na gorąco. Ale jakoś zabrac sie nie moge za to ..

Opublikowano
Sorry laguna za OT ale może co nie którzy jak by się nie chcieli bawić w paski led może zakupią lampy USA i wyrezają coś takiego

ciekawy pomysł i spoko to wygląda :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Krzychu, a jak z barwą tych tańszych, które wrzuciłeś?

Bo hella świeci barwą idealnie zgraną z ksenonem 4300K i jak się przyciemnia po włączeniu mijania - bardzo fajnie wygląda.

Z tego co pamiętam, tamte nie mają tej opcji - to nie istotne - chodzi mi o barwę

Opublikowano

Barwa pod 5000K. Moim zdaniem efekt lepszy niz te co miałem wcześniej.

Opublikowano

Mam takie same tylko ze H7 (jako dzienne w długich) ... za bardzo "niebieskie" , chodzi mi o barwę światła .

DZIENNE.jpg

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Jarecki , sory że nie w temacie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Luz, ale z długich świateł rezygnować? ...

Opublikowano
Luz, ale z długich świateł rezygnować? ...

Dlaczego , rezygnować ...

Długie z "bi" ... więc :wink:

Przecież jak włączę xenon i "mrygnę" to działają jak zwykła H7 :thumbup1:

Szkoda że nie mam fotki :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałęem o bi, ale i tak światła długie z halogenowych są duuużo lepsze.

Opublikowano

Ja mam plan zamontowac ringi w halogeny tak.ze bede.mial dzienne w halogenach ringi nie rezygnując przy tym z halogenow ..

http://allegro.pl/ringi-ccfl-max-led-maxled-vw-golf-5-v-ring-jakosc-i3049446345.html

Co.o.tym myslicie ?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja o czymś takim myślałem. Ktoś tam wcześniej pokazywał że tak ma, tylko że rezane było. Fajnie by było wsadzić gotowe ringi, ale żeby mocno świeciły a nie tylko do ozdoby.

Opublikowano

Ale one dosyc nocno chyba swieca przynajmniej tak mi się wydaje ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

jak lubisz płacić mandaty

Opublikowano

Mówisz że łatwo o mandat? Fakt nie maja te ledy homologacji ale sa montowane w tym miejscu jak inne zamienniki halogenow led. Sam nie wiem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam . z innej beczki jeśli chodzi o halogen.chce dołozyć ,,clh " i skorzystałbym do tego z halogenów z przodu imyslałem o zamianie zwykłej żarówki na h11 smd ....Praktykował ktoś taką zamiane?????

Opublikowano
Ja mam plan zamontowac ringi w halogeny tak.ze bede.mial dzienne w halogenach ringi nie rezygnując przy tym z halogenow ..

RINGI CCFL MAX LED MaxLed VW GOLF 5 V RING JAKOŚĆ (3049446345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co.o.tym myslicie ?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

jesli juz chcesz robic ringi w halo to zrob sobie je sam :kox:

na youtube jest filmik jak zrobic krok po kroku :wink:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Skoda Octavia - YouTube

ciekawe jak oni to zrobili.... :D

Opublikowano
Witam . z innej beczki jeśli chodzi o halogen.chce dołozyć ,,clh " i skorzystałbym do tego z halogenów z przodu imyslałem o zamianie zwykłej żarówki na h11 smd ....Praktykował ktoś taką zamiane?????

jak zamierzasz mieć CLH.. w oryginale poprzez MCE, czy dokładane z modułu SD-2

poza tym masz kontrolę żarówek??

Opublikowano
Witam . z innej beczki jeśli chodzi o halogen.chce dołozyć ,,clh " i skorzystałbym do tego z halogenów z przodu imyslałem o zamianie zwykłej żarówki na h11 smd ....Praktykował ktoś taką zamiane?????

jak zamierzasz mieć CLH.. w oryginale poprzez MCE, czy dokładane z modułu SD-2

poza tym masz kontrolę żarówek??

Myśle że z dokładki ale tym już elektryk się zajmie - interesuje mnie czy ktoś zamieniał zwykłe h11 na smd

ja zakupiłem do siebie , miało być p&p a tu lipa - nie świeciły , a sprzedawca do dziś zarzeka się że świecą.... nie wiem czy nie pobawić sie w xenon :)

w halogenach była kontrola ? tego nie wiedziałem:wink:

Opublikowano

to już nie podpowiem, ja jestem w trakcie montażu 4LED DRL w miejsce przeciwmgielnych, jako że mam CLH w standartcie montuję to tak, żeby mieć zarówno CLH jak i DRL oraz działające przeciwmgielne (i nie wrzeszczącą kontrolę) w potrzebie...

Opublikowano
to już nie podpowiem, ja jestem w trakcie montażu 4LED DRL w miejsce przeciwmgielnych, jako że mam CLH w standartcie montuję to tak, żeby mieć zarówno CLH jak i DRL oraz działające przeciwmgielne (i nie wrzeszczącą kontrolę) w potrzebie...

gdzie kupowałeś 4led DRL????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.