Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golf 3 variant tdi + gtb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myslalem ze pytasz o ostatni wykres. U Krzyska pompuje 1.65 :hi:

Krzysiek na zime powinienes jezdzic na jakims lajtowym programie jakies 140-150km :wink:

Opublikowano
  • Autor
Krzysiek na zime powinienes jezdzic na jakims lajtowym programie jakies 140-150km

nie ma sensu może z dwa dni bym wytrzymał :grin:

niestety cenna rada ale nie skorzystam:hi:

lubię jezdzic na mocnym programie :banan:

Opublikowano

nie ma sensu może z dwa dni bym wytrzymał :grin:

niestety cenna rada ale nie skorzystam:hi:

lubię jezdzic na mocnym programie :banan:

do dobrego człowiek sie szybko przyzwyczaja:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja tak zapytam golf 3 w kombi waży 1600kg? tyle co bmw e39?

Opublikowano
A ja tak zapytam golf 3 w kombi waży 1600kg? tyle co bmw e39?

To jest waga auta oraz kierowcy i pasazera ....

1380 Golf +120 Krzys+100 Ja

Opublikowano

To ten golf wazy wiecej niz a4 w avancie.

A ten wykres ibiza SDI to wartosci wagi jeszcze nie dodane?

Opublikowano
To ten golf wazy wiecej niz a4 w avancie.

A ten wykres ibiza SDI to wartosci wagi jeszcze nie dodane?

Golf byl wazony na wadze przez Krzysia [biorąc pod uwage to co na co dzien wozi w bagażniku to jest to jak najbardziej realna waga :wink:]

Ibi w takiej konfiguracji wazy ledwo ponad 1000 kg

p.s moja ex A4 B5 Avant wazyla ~1430 kg z pelnym bakiem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w sobotę zostało przerobione i zamontowane następne gtb 17 do audi a4 b6

i log na programie z gt1749va

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
w sobotę zostało przerobione i zamontowane następne gtb 17 do audi a4 b6

i log na programie z gt1749va

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Na którym biegu to?

Opublikowano
  • Autor
w sobotę zostało przerobione i zamontowane następne gtb 17 do audi a4 b6

i log na programie z gt1749va

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Na którym biegu to?

na 3 i pomimo napędu na 4 koła nie dało się lepiej zlogować:whistling:

i log po korekcie na szybko aby sprawdzić jak steruje ciśnieniem:decayed:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

:shock3::slina:

Opublikowano

Jest potenciał:decayed: widac ze dobrze wstaje :jerk:

Gora jest jeszcze lepsza, tylko czekac na finalne strojenie :lol1:

PS oby tylko napinacz wytrzymal

Opublikowano

quattro - krótkie biegi. To też ma znaczenie. A mógłbyś zlogować na 4 biegu?

To co widać też nie przekłada się na fizyczne przemieszczanie auta na drodze.

Opublikowano
Jest potenciał:decayed: widac ze dobrze wstaje :jerk:

Gora jest jeszcze lepsza, tylko czekac na finalne strojenie :lol1:

PS oby tylko napinacz wytrzymal

A po czym ten potencjał widzisz?

a po za tym to co to za log z turbiną GT1749va?

Opublikowano
  • Autor
quattro - krótkie biegi. To też ma znaczenie. A mógłbyś zlogować na 4 biegu?

To co widać też nie przekłada się na fizyczne przemieszczanie auta na drodze.

no wiesz w sobotę cały dzień padał śnieg i na 3 nie dało się loga zakończyć wyżej

ale skoro ty wiesz lepiej:grin:

a po co ci na 4?

właściciel audi jak zrobi korektę programu to wstawi wykres i logi:wink:

A po czym ten potencjał widzisz?

a po za tym to co to za log z turbiną GT1749va?

będzie program i wykres sam zobaczysz

co do loga to jest on tylko na programie pod turbo gt17

i pokazuje jak steruje ciśnieniem :decayed::decayed:

Opublikowano

no to pewnie jak doleje max paliwa to będzie musiał walić 2 bary na tym setupie na którym wyjechał czyli długość dźwigienki plus regulacja sztangi i będzie miał wysterowanie 90% mapy;P

Po za tym ja pytałem po czym kolega widzi potencjał? nie jak bezie po korekcie.

Opublikowano
  • Autor
no to pewnie jak doleje max paliwa to będzie musiał walić 2 bary na tym setupie na którym wyjechał czyli długość dźwigienki plus regulacja sztangi i będzie miał wysterowanie 90% mapy;P

Po za tym ja pytałem po czym kolega widzi potencjał? nie jak bezie po korekcie.

piotrek

muszę cię rozczarować długość sztangi została ustawiona na stole warsztatowym:decayed:

i na aucie nie przewiduje żadnej korekty jej długości

powiem tak turba nie widziałeś i przeróbki a tym bardziej jak działa sterowanie

więc to co piszesz na temat wysterowania n75 to wróżenie z fusów :shock3:

Opublikowano

nie widziałem ale na końcu loga widać że przy 70% nie potrafi zbić doładowania do zadanego a co będzie jak będzie więcej paliwa i więcej spalin ?

Opublikowano
  • Autor
nie widziałem ale na końcu loga widać że przy 70% nie potrafi zbić doładowania do zadanego a co będzie jak będzie więcej paliwa i więcej spalin ?

a może tak dla porównania ty byś wrzucił loga 11 na 3 co:naughty:

Opublikowano
quattro - krótkie biegi. To też ma znaczenie. A mógłbyś zlogować na 4 biegu?

To co widać też nie przekłada się na fizyczne przemieszczanie auta na drodze.

no wiesz w sobotę cały dzień padał śnieg i na 3 nie dało się loga zakończyć wyżej

ale skoro ty wiesz lepiej:grin:

a po co ci na 4?

To chyba naturalne, że nie dało się zlogować do końca jak wchodzi najwyższa moc.

Nie mówię, że wiem lepiej, okay?

Mówiąc o przemieszczaniu się auta na drodze bardziej chodziło mi o to jak wstaje. Łatwiej osiągnąć jest 1.5 bara przy 2000rpm na krótszej skrzyni. Ja np. w serii po samym chipie tyle nie miałem a wyszło baaardzo dużo momentu przy 2000rpm, a np. juby_p miał większe doładowanie na dole przy podobnym sofcie.

Loga na 4 chciałem zobaczyć, bo chyba mógłby jeszcze lepiej wstać, mam rację? Jak zestroicie to wklej. Z ciekawosci zobaczę.

Opublikowano

A po czym ten potencjał widzisz?

a po za tym to co to za log z turbiną GT1749va?

Po prawidlowej przerobce turbo i po tym ze bez korekty po poprzedniej sprezarce jest zdecydowanie lepiej co chyba tez obrazuje potencjal obecnej...

Przekonamy sie czy lepiej bylo wrzucic GTB22 i miec 230km i kosmiczne 330nm przy 2tys :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.