Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golf 3 variant tdi + gtb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

[/color]Swoją drogą wynik jak z wtryskami 230. Nic nie było grzebane przy głowicy (remont?) Nie uważacie że trochę za dużo jak na ten dół silnika?

no właśnie nie to są 216 boscha wiem za co płaciłem w nadarzynie

przy tym zestawie na seryjnym programie dynomet pokazał 155hp i 360nm:kox:

remontu żadnego nie było

Opublikowano

Kompresja musi byc spora

Opublikowano

ostatnio Krzysiek przyjechał swoim drugim autem w SDI :decayed:

44d1c3d424f7f7dem.jpg

soft bezdymny :grin:

Opublikowano

gratulacje wyniku, szczególnie w tym mocniejszym egzemplarzu :)

Opublikowano
  • Autor
gratulacje wyniku, szczególnie w tym mocniejszym egzemplarzu :)

dziękuję Grzesiu :drinks:

droga była długa

co do gtb miałeś racje fantastyczne turbo przy niej caha marnie wypada:wink:

a stroiłeś gtb:decayed:

pozdrawiam

Opublikowano
ostatnio Krzysiek przyjechał swoim drugim autem w SDI :decayed:

http://images47.fotosik.pl/1635/44d1c3d424f7f7dem.jpg

soft bezdymny :grin:

Czuc ta roznice na drodze ? :)

Opublikowano
  • Autor
ostatnio Krzysiek przyjechał swoim drugim autem w SDI :decayed:

http://images47.fotosik.pl/1635/44d1c3d424f7f7dem.jpg

soft bezdymny :grin:

Czuc ta roznice na drodze ? :)

czuć ale nie jest to wielka róznica:grin:

Opublikowano

Ten wykres Ibizy nie chce mi sie otworzyc w normalniej rozdzielczosci tylko jakas miniaturka, co wyszlo?

Opublikowano

Ciekawie wolnossak zareagował .10% przyrostu to ładnie.

Opublikowano
  • Autor
Ciekawie wolnossak zareagował .10% przyrostu to ładnie.

on wrócił tylko do serii :grin:

Opublikowano

AFN'a do Ibizy :D

PS.

Z tego co slyszalem od glownego uzytkownika SDI roznica jest odczowalna mimo ze cyferki nieznacznie sie roznia. Coz, to w koncu nie jest 2tonowa limuzyna gdzie trzeba 20km zeby dupohamownia cos odczula :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
AFN'a do Ibizy :D

PS.

Z tego co slyszalem od glownego uzytkownika SDI roznica jest odczowalna mimo ze cyferki nieznacznie sie roznia. Coz, to w koncu nie jest 2tonowa limuzyna gdzie trzeba 20km zeby dupohamownia cos odczula :decayed:

tak dla odmiany wrzucam loga na gtb

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

i na seryjnym programie

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

wyszlo syto na tych 216. napisz cos wiecej o dodatkowej pompce.

moj na brd wstaje podobnie, 1,5bara przy 2tys.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

fusse Krzychu ma zewnetrzna pompe z jakiegos gaznikowca ktora podaje paliwo pod malym cisnieniem dzieki czemu pompa nie ma problemow z sasysaniem paliwa. Wazne jest umieszczenie jak najblizej zbiornikal a wiele osob montuje przy filtrze bo latwiej. Zarowno wykresy jak i to jak jedzie auto potwierdza to, nie sa to wirtualne konie :decayed:

Filmik ktory chyba potwierdza kreski z wykresow

i dla porownania moj wyscig z Leonem robionym w CTR (205km/400nm)

Opublikowano

a lanos ile ma?

Opublikowano

152km/179nm i wyliczylismy ze z kierowcami jest ok 250kg roznicy

Opublikowano
  • Autor
wyszlo syto na tych 216. napisz cos wiecej o dodatkowej pompce.

moj na brd wstaje podobnie, 1,5bara przy 2tys.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

pompa chinczyk za 70 zł 0.2bar/90l /h zamontowana przy zbiorniku przed nią przepływowy filtr ON

zasilanie przez przekaznik wyzwolony z elektrozaworu pompy wtryskowej

i powietrza zero w paliwie :decayed:

Opublikowano

nom filmiki jak iwdac potwierdzaja. lanos tez niezle cisnie ;) tylko filmów sagonowi nie pokazuj ;) bo powie,ze i tak jego pompa najlepsza i on jest lepszy, tylko nigdy nic nie pokazal :facepalm: poza wiedzą której mu nie mozna odmówic.

Opublikowano

ile wazy golf?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.