Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golf 3 variant tdi + gtb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logów nie budiet od Dejfa bo wychodzą straszne overboosty,czyli logi to jednak tajemnica to po co było się "dusić" o logi do Pana Waldka? po co? pytam się fahoory i spółki

Opublikowano
  • Autor

[/color]wołacie na wszystkich logi,daj loga i daj loga jak rumuni,pokażcie swoje dzieła i logi,przecież wg was to żadna tajemnica

możesz powiedzieć o co ci chodzi?

Opublikowano
logów nie budiet od Dejfa bo wychodzą straszne overboosty,czyli logi to jednak tajemnica to po co było się "dusić" o logi do Pana Waldka? po co? pytam się fahoory i spółki

Nie ma overboostów :) nie spinaj sie, steruje zajedwabiście. Zresztą przecież moje auto to nie twoje auto :) i nawet jeżeli by były, no to co? Ja nie mam potrzeby chwalenia się swoimi logami na forum. Po prostu nie mam takiej potrzeby, żeby się co, dowartościować? Żebyście mi pochwalili moje logi? Jest zrobione, auto jeździ, już nie jeden się przekonał. Jak chce się ktoś przekonać to możemy się umówić na jakiegoś spota i tyle, a nie ku*wa logi srogi. Miej nawet 2 bary przy 2000, możemy stawać, możemy jechać rolkę, tylko powiedz kiedy i gdzie.

Opublikowano
logów nie budiet od Dejfa bo wychodzą straszne overboosty,czyli logi to jednak tajemnica to po co było się "dusić" o logi do Pana Waldka? po co? pytam się fahoory i spółki

Nie ma overboostów :) nie spinaj sie, steruje zajedwabiście. Zresztą przecież moje auto to nie twoje auto :) i nawet jeżeli by były, no to co? Ja nie mam potrzeby chwalenia się swoimi logami na forum. Po prostu nie mam takiej potrzeby, żeby się co, dowartościować? Żebyście mi pochwalili moje logi? Jest zrobione, auto jeździ, już nie jeden się przekonał. Jak chce się ktoś przekonać to możemy się umówić na jakiegoś spota i tyle, a nie ku*wa logi srogi. Miej nawet 2 bary przy 2000, możemy stawać, możemy jechać rolkę, tylko powiedz kiedy i gdzie.

staniemy na rolce zbierzesz baty i będzie kwik,mi to nie jest potrzebne bo niby do czego?
Opublikowano
logów nie budiet od Dejfa bo wychodzą straszne overboosty,czyli logi to jednak tajemnica to po co było się "dusić" o logi do Pana Waldka? po co? pytam się fahoory i spółki

Nie ma overboostów :) nie spinaj sie, steruje zajedwabiście. Zresztą przecież moje auto to nie twoje auto :) i nawet jeżeli by były, no to co? Ja nie mam potrzeby chwalenia się swoimi logami na forum. Po prostu nie mam takiej potrzeby, żeby się co, dowartościować? Żebyście mi pochwalili moje logi? Jest zrobione, auto jeździ, już nie jeden się przekonał. Jak chce się ktoś przekonać to możemy się umówić na jakiegoś spota i tyle, a nie ku*wa logi srogi. Miej nawet 2 bary przy 2000, możemy stawać, możemy jechać rolkę, tylko powiedz kiedy i gdzie.

staniemy na rolce zbierzesz baty i będzie kwik,mi to nie jest potrzebne bo niby do czego?

A czym stajesz? Jak się tam wymądrzasz to mniemam, że jeździsz czymś szybkim.

Opublikowano
moją subarynką

Ile ps/Nm? I waga?

Opublikowano
logów nie budiet od Dejfa bo wychodzą straszne overboosty,czyli logi to jednak tajemnica to po co było się "dusić" o logi do Pana Waldka? po co? pytam się fahoory i spółki

Nie ma overboostów :) nie spinaj sie, steruje zajedwabiście. Zresztą przecież moje auto to nie twoje auto :) i nawet jeżeli by były, no to co? Ja nie mam potrzeby chwalenia się swoimi logami na forum. Po prostu nie mam takiej potrzeby, żeby się co, dowartościować? Żebyście mi pochwalili moje logi? Jest zrobione, auto jeździ, już nie jeden się przekonał. Jak chce się ktoś przekonać to możemy się umówić na jakiegoś spota i tyle, a nie ku*wa logi srogi. Miej nawet 2 bary przy 2000, możemy stawać, możemy jechać rolkę, tylko powiedz kiedy i gdzie.

staniemy na rolce zbierzesz baty i będzie kwik,mi to nie jest potrzebne bo niby do czego?

A czym stajesz? Jak się tam wymądrzasz to mniemam, że jeździsz czymś szybkim.

a ja mniemam że najbardziej ty tu się "dusisz" i twoi kolesie i juby i fahoor nie ma lepszych znawców od was,wasze fury są the best inne są bee...przywróćmy normalność na tym forum
Opublikowano
logów nie budiet od Dejfa bo wychodzą straszne overboosty,czyli logi to jednak tajemnica to po co było się "dusić" o logi do Pana Waldka? po co? pytam się fahoory i spółki

Nie ma overboostów :) nie spinaj sie, steruje zajedwabiście. Zresztą przecież moje auto to nie twoje auto :) i nawet jeżeli by były, no to co? Ja nie mam potrzeby chwalenia się swoimi logami na forum. Po prostu nie mam takiej potrzeby, żeby się co, dowartościować? Żebyście mi pochwalili moje logi? Jest zrobione, auto jeździ, już nie jeden się przekonał. Jak chce się ktoś przekonać to możemy się umówić na jakiegoś spota i tyle, a nie ku*wa logi srogi. Miej nawet 2 bary przy 2000, możemy stawać, możemy jechać rolkę, tylko powiedz kiedy i gdzie.

staniemy na rolce zbierzesz baty i będzie kwik,mi to nie jest potrzebne bo niby do czego?

A czym stajesz? Jak się tam wymądrzasz to mniemam, że jeździsz czymś szybkim.

a ja mniemam że najbardziej ty tu się "dusisz" i twoi kolesie i juby i fahoor nie ma lepszych znawców od was,wasze fury są the best inne są bee...przywróćmy normalność na tym forum

Ja tak nie uważam, jest wiele aut bardzo dobrze zmodzonych. Każdy modzi jak chce, każde auto jest indywidualne. Wg mnie nie ma uniwersalnych wyników na tych samych gratach. Są jakieś widełki wyników i nawet jeżeli ktoś nie jest w tych widełkach to nie znaczy, że można wytykać, albo szydzić. Każdy jest panem własnego samochodu i jeden będzie chciał delikatnie bezdymnie, a drugi ostro i czarno za autem.

Opublikowano

nie wiem co wy tak naciskacie na te dwa bary .

Opublikowano

Krzysiek pozwól że na razie pokaże Ci to http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/modyfikacje-a4-b6-s-line-1-9-avf-juby_p-252033/index4.html#post3281899 a jak będę miał warunki na drodze na logi i czas to zrobię i pokarze, starych nie mam po prostu skasowałem i nie zostawiłem nic, bo za dużo było już tego...

Jednak znalazłem jakiś testowy log zrobiony przy przebudowie N75 i sprawdzaniu ile może napompować z dołu, ale jak obiecałem zrobię loga na obecnym setupie.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

nie wiem co wy tak naciskacie na te dwa bary .

ta magiczna liczba wyszła od Evolution i myślę ze może się da tyle napompować ale to zupełnie niczemu nie służy jedynie liczba dla liczby

Opublikowano

Jak takie teksty rzucacie, to ja też rzucę - wpadnij to przekonamy się jak twoj 16 zaworowy wehikuł się zwija. Niech ta A4 ma 360-370Nm przy 2000, no i co? Pojedzie sobie o pół długości do przodu a później dostanie bęcki niczym polonez. (sorry, ale nie wytrzymałem :D)

Dlatego warto wkładać 22. Zresztą po co komu takie rzeczy tłumaczyć, każdy wkłada co chce i na co go stać. Bezcelowa dyskusja.

dejf Twoje modzone BigTurbo vs moj prawie seryjny wolnossak? Czemu nie wiosna/latem mozna sie styknac w polowie trasy i sprawdzic jak Ci jedzie auto, mam rejestrator trasy i chetnie nagram porownamy do innych wyscigow. Bedziesz sie mogl podbudowac ze objechales 80km slabsze auto :grin: to ja w takim razie musze sie zlapac z Ibiza 1.9SDI i brandzlowac sie ze dobralem sobie "odpowiedniego" przeciwnika i go objechałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Krzysiek pozwól że na razie pokaże Ci to http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/modyfikacje-a4-b6-s-line-1-9-avf-juby_p-252033/index4.html#post3281899 a jak będę miał warunki na drodze na logi i czas to zrobię i pokarze, starych nie mam po prostu skasowałem i nie zostawiłem nic, bo za dużo było już tego...

Jednak znalazłem jakiś testowy log zrobiony przy przebudowie N75 i sprawdzaniu ile może napompować z dołu, ale jak obiecałem zrobię loga na obecnym setupie.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

nie wiem co wy tak naciskacie na te dwa bary .

ta magiczna liczba wyszła od Evolution i myślę ze może się da tyle napompować ale to zupełnie niczemu nie służy jedynie liczba dla liczby

no cóż mam nadzieje że logi będą lepiej wykonane niż ten wykres:naughty:

pomyliłem się:facepalm:

Opublikowano

no cóż mam nadzieje że logi będą lepiej wykonane niż ten wykres:naughty:

A co masz do wykresu?

Opublikowano
  • Autor

no cóż mam nadzieje że logi będą lepiej wykonane niż ten wykres:naughty:

A co masz do wykresu?

nic bardzo piękny:whistling: logi też są fajne:whistling:

Opublikowano

serio piszesz czy się nabijasz?:) widzisz oglądałem loga z Twojego auta i muszę przyznać że delikatnie lepiej działa sterowanie niż w moim aucie ale to może być tez kwestia zaworu, log z tego audi mnie deko zaskoczył bo ja miałem mniejsze wysterowanie zaworu no ale zobaczycie po korekcie softu...

Opublikowano
  • Autor
serio piszesz czy się nabijasz?:) widzisz oglądałem loga z Twojego auta i muszę przyznać że delikatnie lepiej działa sterowanie niż w moim aucie ale to może być tez kwestia zaworu, log z tego audi mnie deko zaskoczył bo ja miałem mniejsze wysterowanie zaworu no ale zobaczycie po korekcie softu...

a za kogo ty mnie masz ja nie

trol sagon:jerk:

pewnie że pisze powarznie

Opublikowano

sagona nie znam coś kojarzę chyba z golfa, ale za to z chęcią bym poznał kto z naszego forum założył sobie drugie konto o niku " koterni" dobra koniec tego śmiecenia.

Opublikowano

Heh subarynka tylko jakis czas temu faho z rolki swoim gofrem wydymal subarynke:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.