Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia na cały samochód Gold


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Mam A4 2 Avancie i spodobała się mi ta folia 3M™ Scotchcal™ Folia lustrzana GOLD, 1.22 X 45,7 m (rolka) co o niej sądzicie opłaci sie ? wyjdzie około 100 zł za m2 + oklejanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee nie znacie się.... auto będzie się prezentowało bardzo ale to bardzo wyjątkowo... szeroko będzie :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kwietnia to nie dzisiaj... chyba, ze jestes szejkiem z emiratow, bo oni rozne fazy maja:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kwietnia to nie dzisiaj... chyba, ze jestes szejkiem z emiratow, bo oni rozne fazy maja:decayed::grin:

ale oni nie oklejają folią aut :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie zastanawiam sie midzy taka GOLD a czarny mat no chyba ze macie jakies inne koncepcje i mi podpowiecie, jestem otwarty na propozycje, a czemu decyzja, mam strasznie zniszczony i zryzowany lakier ale niestety takie auto kupilem, no i chce cos z tym zrobic ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może już lepiej czarny mat? :) Nie będzie się tak mocno rzucał w oczy :decayed: A tak na marginesie, to ile kosztuje oklejenie całego auta? I czy to potem ładnie wygląda? Da się ułożyć folię na wszystkich zaokrągleniach? Nie odkleja się, itd.? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u jak juz bo bym dawal czarny mat albo jeszcze jepiej biala folia i czarne dodatki :slina: juz ktos mial b6 avanta na forum obklejona biala folia wygladalo kozacko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy ja jutro wstawie fotki swojego autka a przynajmniej postaram sie bo mam dzisiaj niestety 3 zmiane i do 15 godziny lanuje spac, przy okazji zrobie foty uszkodzen lakieru itd i zobaczymy co i jak da sie zrobic ;)) tak mysle teraz ten zloty to przesada a moze lakier da sie zregenerowac, a olie polozyc mozna ale tylko dodatki jakies zrobic ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dokładnie przeczytałeś na stronie:

Cena katalogowa: 13 475,70 PLN / rol.

!Cena specjalna w zakupy3M.com: 10 799,00 PLN / rol.!

Minimum zamówienia 1 rolka.

chyba taniej wyjdzie odmalować całe auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...