Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na napoje


ja74687

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam pytanie moja A4 jest przed liftem czy dało by radę zamontować do niej uchwyt na napoje z wersji po lifcie w miejsce tego malutkiego schowka czy to są inne wymiary. Jeżeli nie da rady to co byście proponowali zrobić aby taki uchwyt był bo na allegro są takie przyczepiane do drzwi ale to ani szyby nie otworzy ani nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamiast uchwytów na kubki tych małych w przedlifcie można dać zapalniczkę z polifta robił już ktoś tak pasuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję podpowiedzi jak odblokować uchwyt na napoje w mojej A4.Poprzedni właściciel chyba coś tam zatrzasnął czy coś.Po mojemu to po naciśnięciu powinien się wysunąć,a tu nic...ani drgnie,ani w przód ani w tył.:kwasny: Myślałem już o drastycznych rozwiązaniach siłowych,ale szkoda by było coś zarysować-wnętrze mam wzorcowe zero rysek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie cup holder jest zepsuty i dlatego sie nie wysuwa, tak czy siak bedziesz musial cos z tym zrobic jesli chcesz miec dzialajacy cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wnioskuję z tego iż gdybym użył argumentów siłowych to jeszcze przy okazji zniszczę coś w środku i tak czy siak będzie to do wyrzucenia.Ciekawe czy można coś takiego kupić?Czy gdybym to usunął to da radę zamontować ,,nowe''ot tak z zewnątrz czy trzeba rozebrać pół deski rozdzielczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, ze nieorientuje się czy da sie wymienic sam mechanizm otwierania. Niech ktos sie wypowie, mysle ze bez wyjęcia tego nie obejdzie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamiast uchwytów na kubki tych małych w przedlifcie można dać zapalniczkę z polifta robił już ktoś tak pasuje ??

Pasuje, mozna dac z polifta zapalniczkę ale można też dać taki schowek np na komórkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, ze nieorientuje się czy da sie wymienic sam mechanizm otwierania. Niech ktos sie wypowie, mysle ze bez wyjęcia tego nie obejdzie sie.

trzeba tunel wyciągnąć, a cały mechanizm jest kilkoma śrubkami przykręcony z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, ze nieorientuje się czy da sie wymienic sam mechanizm otwierania. Niech ktos sie wypowie, mysle ze bez wyjęcia tego nie obejdzie sie.

trzeba tunel wyciągnąć, a cały mechanizm jest kilkoma śrubkami przykręcony z tego co pamiętam

dokładnie tak jak napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też to nie działa, ale oprócz zepsutego mechanizmu mam coś popękane przy tunelu i zostaje mi albo sklejenie tego, co byłoby cudem lub wymiana całego tunelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś na dniach będe tunel ściągał przy okazji ciągnięcia kabla od emulatora ;]

i ten wątek skłonił mnie do naprawy własnego uchwytu ;)

także jakiś patent wjedzie na pewno ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepsza opcja zrobienia w podłokietniku. Swego czasu był na allegro cały kład do podłokietnika który rozdzielał na 2 napoje. Teraz na allegro nie ma tego, ale jak będzie to podeślę linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...