Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p


juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem , ale tam 240 ps raczej nie ma . 3 Bieg jedzie identyko jak mój BRD . 5 nie mam jak porównać . Na oko z 205-210 ps . Wiem ,że q ,ale bez przesady. No chyba ,że te filmiki nie są z gazem w podłogę. Pozdrawiam.

Będzie pogoda będzie wykres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem , ale tam 240 ps raczej nie ma . 3 Bieg jedzie identyko jak mój BRD . 5 nie mam jak porównać . Na oko z 205-210 ps . Wiem ,że q ,ale bez przesady. No chyba ,że te filmiki nie są z gazem w podłogę. Pozdrawiam.

Straty mocy w aucie 4x4 są o kilkanaście procent większe niż w ośce. Jednym słowem może mieć te konie o których mowa ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę jeszcze dodać że jeździłem kilkoma B6 Q i moje najbardziej zamula ale i najlepiej się trzyma drogi dlaczego nie wiem....

Proszę o pisanie postów tylko i wyłącznie w temacie wątku, który własnie został posprzątany trochę na moją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się chciał ścigać? Z tego co pamiętam to lanos. Sorry Zbyszek, ale nam nie zależy na takich łapankach z ludźmi, którzy wymiękają w ostatniej chwili.

Zresztą każdy na spocie kojarzył gościa z lanosa i miał o nim swoje zdanie, tzn nikogo nie zdziwiła jego nieobecność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, są diesle R4, które cię objada że żal du*e ci ściśnie. I nie dziw się że moderatorzy kasują twoje wpisy jeżeli piszesz w ten sposób i prowokujesz tego typu dysputy.

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

A ja ci powiem, że modzenie lanosa to jak zabawa z klockami duplo. Pudełko zapałek, marka która jest praktycznie bez jakiejkolwiek historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Jeszcze się przekonamy jak mi kute graty ze Stanów przyjadą.

Dopóki jest na seryjnym dole to jeszcze macie jakąś szansę objechać Lanosa z seryjnym motorem i maleńką turbinką ?

Cieszy mnie że ty masz markę z historią.

Lecz znaczkiem się wyścigów nie wygrywa.

I nie ja prowokuje tego typu dyskusje tylko ty kolego bo obrabiasz mi d*pę nie znając mnie.

Nie przypominam sobie żebym się z Tobą umawiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru drążyć tematu dopytywać się kogoś kto wyrobił mi opinię nie rozmawiając ze mną.

Tak wygląsały moje spotkania z Ibizami TDI 2 lata temu.

Nie rozumiem więc czego miałbym się obawiać :grin:

Wpadniecie na Spota to pogadamy.

Co do tematu:

Sprzedaj tego klekota bo tuning Diesla przypomina grzebanie patykiem w gównie.

Rozumiem oszczędność ale diesel i wyścigi to pomyłka.

Pozdr.

Nie wiem o co ci w ogóle chodzi bo ja z nikim nie chciałem się ścigać tylko kolega Struś szukał dla ciebie na siłę kogoś.......

Ja nie mam zamiaru z nikim się ścigać moje auto waży 1700kg ma napęd na 4 koła zawieszenie sportowe, tarcze hamulcowe wielkości Twoich kół i służy do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze, nie jest to wyścigówka!!!!! i nie jest modzone po to żeby się ścigać!!!!! wiec bez OT w moim temacie na temat ścigania. Twój lanos może jest i szybki ale czy jest choć odrobinę bezpieczny? albo bez awaryjny??? bo jak nie to sprzedaj go bo to kartonowe pudełko co boi się byle wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. Chciałem jedynie na publicznym obronić swoje imie.

Posty skasujcie kto miał przeczytać to przeczytał.

Nie mam powodów by się chwalić na forum Audi Lanosem.

To wasze forum mi nic do tego.

Strus mówił że jakieś Diesle chcą się ze mną złapać ?

Tyle że ja się z nikim nie umawiałem i na spoty nie jeździłem.

Jedno że nie ma mnie w Płocku 2 że Lanek nie był nawet dobrze dotarty o wystrojeniu nie wspomnę.

Lanos jest bezpieczniejszy od 90% aut przyjeżdzających na spoty.

1000kg to nie jest takie piórko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. Chciałem jedynie na publicznym obronić swoje imie.

Posty skasujcie kto miał przeczytać to przeczytał.

Nie mam powodów by się chwalić na forum Audi Lanosem.

To wasze forum mi nic do tego.

Pozdrawiam

No to jeszcze se pogadaj ze Strusiem bo to on ma coś z głową z całym szacunkiem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanir1 to jest temat Piotra wiec nie zaśmiecaj mu wątku. Załóż swój i tam pokazuj z kim i czym sie ścigałeś.
+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Jeszcze się przekonamy jak mi kute graty ze Stanów przyjadą.

Dopóki jest na seryjnym dole to jeszcze macie jakąś szansę objechać Lanosa z seryjnym motorem i maleńką turbinką ?

Cieszy mnie że ty masz markę z historią.

Lecz znaczkiem się wyścigów nie wygrywa.

I nie ja prowokuje tego typu dyskusje tylko ty kolego bo obrabiasz mi d*pę nie znając mnie.

Nie przypominam sobie żebym się z Tobą umawiał ?

Czlowieku struś cię umawiał za mną jeżeli nie pamiętasz.

Ja powtarzam to co usłyszałem o tobie na spocie, tj że kolega lani nie lubi przegrywać i nie daj boże ktoś na mieście dowie się że przegrał jakąś kreskę albo rolke.

Tu nie chodzi o to kto jest najszybszy tylko kto potrafi coś zmodzic i kto ma pasję a nie chorą potrzebę rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. Chciałem jedynie na publicznym obronić swoje imie.

Posty skasujcie kto miał przeczytać to przeczytał.

Nie mam powodów by się chwalić na forum Audi Lanosem.

To wasze forum mi nic do tego.

Strus mówił że jakieś Diesle chcą się ze mną złapać ?

Tyle że ja się z nikim nie umawiałem i na spoty nie jeździłem.

Jedno że nie ma mnie w Płocku 2 że Lanek nie był nawet dobrze dotarty o wystrojeniu nie wspomnę.

Lanos jest bezpieczniejszy od 90% aut przyjeżdzających na spoty.

1000kg to nie jest takie piórko.

Pozdrawiam

:facepalm:

to prawda że lanek zarósł w pokrzywał bo motorek jebnął w tym twoim fręndzlu? czyli jednak nie taka dobra ta marka Dajevo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I twoje zdanie że modzenie diesla to jak grzebanie w gównie mówi o tobie bardzo dużo. Z całym szacunkiem ale to ty sprowokowales ta kłótnię.

Ja byłem gotowy z tobą się spotkać i pojechać jakaś rolke albo dwie, nawet jak miałbym być z tyłu, nieważne, ale teraz znając twoje podejście do aut na ON to sorry, ale nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z Lankiem nikt nie wygrał i nie wygra tym bardziej teraz jak zarasta strucel w pokrzywach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra chłopaki proszę już wszystkich o spokój... wypijcie po browarze i spać bo późno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś Lanosy.

Ten o którym piszesz to c20let kolegi Marcina.

Rzeczywiście stoi w pokrzywach lecz to raczej sprawa włąściciela mnie to nie interere.

Dejf już wiem o co chodzi.

Nie mam chorej potrzeby rywalizcji

Nie lubię poprostu dyskutować o tym co by było gdyby było.

I nie lubię gdy ktoś zarzuca mi nie prawdę lub jeżeli dyskutujemy mówisz że są Diesle R4 które mnie objadą.

Ok.

Lecz o tym przeknamy się jak już mnie objadą.

NIe chcę zaśmieciać tematu Jubego.

Sprawa wyjaśniona.

Żegnam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę już naprawdę prosić o spokój? czy jeszcze nie bo się pogubiłem, to mój wątek jakby wszyscy zapomnieli!!!!!

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 08:33 ----------

Wczorajszy pomiar

yyx6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...