Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7


lewy_jelcz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozbyłem się NaviPlus bo zatęskniłem za Symphony ;). Moim zdaniem nie warto jej kupować. Już lepiej odłożyć i kupić RNS-E. Macie jakieś propozycje odnośnie felg do mnie? Kupić ori z s-line czy jakieś inne? Warto te z S-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła sztuka :)

Sliczny kolorek, ściągaj chlapacze tak jak koledzy proponują.

A co do felg to lepiej 18" :evil: załóż bo nie jest obnizona i na pewno nie będzie dramatu bo duzo B5 jezdzi na takich felach :wink4:

A co konsoli to nie zastanawiaj sie tylko pakuj RNS-E :naughty:

Szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio musze przyznac ze ladne masz te fele. Jakiej one sa firmy? Może i z tymi chalapaczami to i dobry pomysl. Jak bede zakladal felunie zzimowkami to i bede chlapacze do nich zakladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie podoba mnie się

:polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 16:08 _________________________________________________ale furka konkretna :gwizdanie: można wiedzieć ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daymoon oczywiście że można. Dałem 23500 + przerejestrowanie itd. Ściągnięta została ze Szwecji. W cenie miałem wymiane oleju i wahaczy :>. Szukałem półtora miesiąca i strasznie ciężko było mi dorwać TDI w miarę dobrej cenie no i skusiłem się na 1.8T choć też był problem z dostaniem bo co się pojawiły w necie to zaraz znikały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne autko, szkoda że nie TDI coś mi się wydaje, że fotki robione koło wieżowca w J-L ??

Pozdrawiam

Panie,,,,,,TDI to paździerz :kox:

Lepiej to wycofaj "Panie,,,,,,TDI to paździerz " bo obrażasz wszystkich,a słyszałem że na spota w niedziele chcesz przyjechać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek co do miejsca wykonania zdjęć to w 100% zgadłeś ;). Oj Adek, wyzywasz nasze 180 koników na pojedynek ;)? Ostatnio walczyłem z najnowszym Passatem 2.0 TDI i wygrałem. A on miał 130 konnego, troszkę nowszego tego klekocika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem ze jak sie przejechałem afn + chip a tarfil sie kupiec na mojego AEB to szybko go sprzedałem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze teraz mowisz o chipie. Jak ja do siebie dalbym to tez jeszcze troche moge zwiekszyc jego osiagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest dział oceniania A4ki "jelcza" czy dyskusja o osiągach waszych audic?! :mysli:

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio 150 koni wpisali mi w dowodzie. Dopiero w piątek wyczaiłem ze na oryginalnych papierach mam 180 koni. Zaglądnąłem też pod maskę i silnik mam 180 konny :). Było to miłe zaskoczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym tym paździerzem połknął twoją biedne 174ps.... nie masz pojęcia co mówisz :wallbash:

prosze Cie bardzo :> :polew: :polew: nie rozśmieszaj mnie :polew:

To teraz sobie kolego porownaj ile Ci pali te twoje 174ps z AFN, ja tam wole wolniej ale za to zadziej zagladac na stacje, wogole porownywac te dwie jednostki do siebie wydaje sie byc troche bez sensu - indywidualna sprawa kazdego, kto co oczekuje od samochodu. I jak wsponial wczesniej kolega maro-a4 nie obrazaj ludzi co posiadaja silniki wysokoprezne , bo podejzwam ze jesli posiadal bys takowy to pewnie jechal bys po ludziach ktorzy maja benz. - no coz taki typ czlowieka , jak widac ostrzezenia w twoim przypadku nie wiele daja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelus, każdy kupuje to na co ma ochotę bądź co w końcu trafił ;). Ja szukałem B6 w 130 konnym TDI, w końcu przestawiłem się na B5 w TDI a okazało się, że kupiłem B5 z 1.8T ;). Zawsze myślałem, że 180 koni pali kosmicznie dużo ale z tego co widzę to kolesiowi 1.6 pali podobnie także jest dobrze :). Może jakieś propozycje odnośnie delikatnej zmiany design mojej audi? Nie chce z niej robić choinki i zakładać wszystko co się da. Chcę tylko delikatne modyfikację, np.: felunie 18' o s-line, może przodzić z Ski i delikatna gleba. Macie jeszcze jakieś pomysły aby było to zrobione wszystko ze smakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...