Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie.

Sa na forum jacyś Truckerzy/ kierowcy ciężarówek? Myślę ze warto by było powymieniać się doświadczeniami. Te zawsze się przydają.... :wink:

Ja jeżdżę ciężarówką, lecz tylko "wkoło komina". Jeżdżę w firmie ALDI w Niemczech w transporcie wewnętrznym ale doświadczenia mam także z kontenerami i wszelkiego rodzaju ciężarówkami Naczepa, przyczepa, tandem, firanka, chłodnia....

Ciekaw jestem czy ktoś się zamelduje... :wink:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja niedawno zdałem C, C+E + kwalifikację a co pochwalę się :decayed:

Opublikowano

gratki, musialo to byc nie lada wyzwanie :)

Opublikowano

nie było łatwo ale się dało :decayed:

Opublikowano

ja śmigam czteroośką, wywrotką ... w firmie mamy same Scanie :wink::wink:

Opublikowano

śmigam czteroośką, czasami ciągnik+ laweta, wanna albo dłużyca :banan:

Opublikowano
śmigam czteroośką, czasami ciągnik+ laweta, wanna albo dłużyca :banan:

widze ze z okolic jesteś.. w jakiej firmie jeździsz

Opublikowano

Ja od grudnia zaczynam jeździć Scanią z patelnią. Doświadczenie praktycznie zerowe więc zobaczymy jak to będzie:)

Opublikowano
śmigam czteroośką, czasami ciągnik+ laweta, wanna albo dłużyca :banan:

widze ze z okolic jesteś.. w jakiej firmie jeździsz

auto-złom roman mazur

Opublikowano

a ja śmigałem Truckiem

Mój Skład to był MP 2 Actross 1848 czyli 480 kuni zrobione na 550 :) tak aby szkopków drażnić przy wyprzedzaniu ..hehe

..ale żona i rozłąka zrobiła swoje i teraz w domu i praca na miejscu ... mam wiecej fotek ..miło wspominam ten epizod mego życia .Pozdrawiam

IMAG0473.jpg

DSC06644.jpg

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

DSC06624.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Tez smigam zestawami tylko ze po UK :wink:

Przewaznie nowe Volva ale czasami MAN, RENAULT, DAF i MERCEDES :naughty:

img0417to.jpg

img0260lg.jpg

Opublikowano

to ja się zamelduję:wink:

sprzęcik to zwykle mały tgl z 2012 w tandemie a 2-3 razy w miesiącu jak trzeba TGX 2011 (koń z naczepą megą) :kox:

u mnie jest o tyle fajna sprawa, że wozimy meble robione w naszej firmie w podwójnej obsadzie i max 2 razy w miesiącu zdarzy się spać w aucie.

zwykle 3 dni w tygodniu pracujemy :kox::kox::kox: a kasa uczciwa póki co :wink:

fajny temat, mam nadzieję że się rozwinie

Opublikowano

To i ja też się melduję:hi:

p><p><img src=[/img]

<a  href=23072012099.jpg' alt='23072012099.jpg'>

Opublikowano
  • Autor

No ciesze sie ze temat sie rozwija! I nawet z fotkami! :banan:

Tu fotka jak bylem z kontenerami w fabryce BORBERT i fotki z drogi powrotnej.... :kox:

IMG_4140.jpg

<br /><br />

IMG_4142.jpg

<br /><br />

W Aldi jezdzilem dlugi czas F2000 na tarczki i full-manual (filozofia ALDI haha) :bag:

IMG_1321.jpg

<br /><br />

az w koncu dorobilem sie nofki TGL 18.410 (automatyczna skrzynia i tachograf na karte), ale o klimie mozemy dalej pomarzyc.... :facepalm:

IMG_1387.jpg

<br /><br />

ktorego po miesiacu zamienilem na tandema 2 rocznego z mozliwoscia ladowania ciezarowki przez przyczepe , co prawda tez na karte, ale wrocilem znow do sprzegla.... :wink:

IMG_1494.jpg

<br /><br />

i z tego jestem zadowolony. :naughty:

Robie to co lubie i nie chcialbym nic innego robic, no moze dluzsze trasy jezdzic, ale wtedy znow serce teskni za rodzina, wiec robie to tylko od czasu do czasu jak sie jakas fucha trafi.... :wink:

Opublikowano

Witajcie Koledzy Kierowcy.

Ja wożę drewno do papierni ( Świecie i Kwidzyn) obecnie Volvem FM 480 6x4.

Fotek niestety brak :facepalm:

Opublikowano

a busy pod plandeka tez sie licza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kierowca to kierowca, albo?

Opublikowano

Ja latam hakowcem od dwóch miechów . Auto trochę zmęczone ale daje rade . Na wiosne wymiana na Fh-cza :decayed: .

2db6bdb6d4576595m.jpg

Opublikowano

Patryk szybko można załapać cofanie tą przyczepą? :decayed: Jak nie których truckerów widzę jak wymiatają to przyczepą przy cofaniu to respect:kox: jeszcze nie miałem okazji pomykac nią:whistling:

Opublikowano
Ja latam hakowcem od dwóch miechów . Auto trochę zmęczone ale daje rade . Na wiosne wymiana na Fh-cza :decayed: .

http://images46.fotosik.pl/1840/2db6bdb6d4576595m.jpg

no tak sie zastanawiałem kiedy pojawią sie portowe myndy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.