Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Wypsiu - długo już mieszkasz w Belgii ?

Długo.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Wypsiu - Zawsze jeździłeś ?

Nie zawsze. :hi:

Pewnie, że nie zawsze. Kiedyś był wożony, ale to stare dzieje ;)

A tak na marginesie, fajny wątek więc melduję się na posterunku ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4u4aga3u.jpg

FUCHA :)

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

4 podjazdy widlaka i ciężarówka zaladowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi sobie popatrzeć to zapraszam ;)

https://www.youtube.com/user/lwowecki/videos?flow=grid&view=0

juz teraz obejrzalem wszystko po kolei teraz bede sledzil na biezaco :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja udziele się w tym wątku :wink: Jeżdze busem u Niemca, praktycznie cała Europa. Auto w sumie mam jedno swoje, Sprinter Max Long 7 EP, ale zdarza się że musze wsiąść do jakiegoś innego hebla od czasu do czasu, bo swoją flotą to firma wrażenia nie robi :facepalm: Umowa oczywiście w PL, na jakich warunkach to każdy się pewnie domyśla :wink: Jazda z ładunkami oraz z pocztą niemiecką. Wolne mam kiedy chce i ile chce, panuje prosta zasada, nie ma mnie w pracy, nie jeżdże, nie ma kasy :wink: Z reguły staram się trzymać systemu 3/1. Przegieg ok 6tys. km w 5 dni tygodnia, jazda tylko w pojedynke, weekendy wolne, 2 mieszkania w Niemczech, na międzynarodowce hotele :wink: No i tak już sie męcze ponad 3,5 roku, własnie jestem na etapie zmiany pracy i powrotu do normalnego życia, gdzie na pewno nie będe miał tej kasy co tam, ale przynajmniej mniej stresu, więcej spania i ogólnie troszke więcej unormowanego życia :wink: Wyplaty zawsze z opóźnieniem, no ale człowiek juz sie przyzwyczaił i wie, ze dostanie co jego :wink:

tutaj jeden z ostatnich załadunków, gdzie na auto jeszcze wjechali mi mrówką i dobijali palety do samego przodu, ale nie spadl :wink:

20101021065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja udziele się w tym wątku :wink: Jeżdze busem u Niemca, praktycznie cała Europa. Auto w sumie mam jedno swoje, Sprinter Max Long 7 EP, ale zdarza się że musze wsiąść do jakiegoś innego hebla od czasu do czasu, bo swoją flotą to firma wrażenia nie robi :facepalm: Umowa oczywiście w PL, na jakich warunkach to każdy się pewnie domyśla :wink: Jazda z ładunkami oraz z pocztą niemiecką. Wolne mam kiedy chce i ile chce, panuje prosta zasada, nie ma mnie w pracy, nie jeżdże, nie ma kasy :wink: Z reguły staram się trzymać systemu 3/1. Przegieg ok 6tys. km w 5 dni tygodnia, jazda tylko w pojedynke, weekendy wolne, 2 mieszkania w Niemczech, na międzynarodowce hotele :wink: No i tak już sie męcze ponad 3,5 roku, własnie jestem na etapie zmiany pracy i powrotu do normalnego życia, gdzie na pewno nie będe miał tej kasy co tam, ale przynajmniej mniej stresu, więcej spania i ogólnie troszke więcej unormowanego życia :wink: Wyplaty zawsze z opóźnieniem, no ale człowiek juz sie przyzwyczaił i wie, ze dostanie co jego :wink:

tutaj jeden z ostatnich załadunków, gdzie na auto jeszcze wjechali mi mrówką i dobijali palety do samego przodu, ale nie spadl :wink:

http://img12.imageshack.us/img12/7467/20101021065.jpg

Wy macie te busy w PL zarejestrowane, siedziba w Katowicach?? bo kojarzę taką firme własnie co w polsce jest siedziba a firma niemca, maja te masterki plandeki 7.5t a zarejestrowane w pl do 3,5t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie te busy w PL zarejestrowane, siedziba w Katowicach?? bo kojarzę taką firme własnie co w polsce jest siedziba a firma niemca, maja te masterki plandeki 7.5t a zarejestrowane w pl do 3,5t

Nie, nie! Kiedyś bylo kilka aut na PL tablicach, teraz juz praktycznie wszystko na niemieckich. Plandeki nie mamy ani jednej, same blaszaki, sprinterów chyba 8, 3 ducata i jumper :wink: Ale też okolice Katowic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI stałeś w poniedziałek na zamkniętej 12stce w stronę ringu Berlina? wołałem na radiu jak wracałem ale chyba spałeś...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomki- może mi ktoś pomoc?

Jak się jeździ na karcie kierowcy i się jedzie jeden dzień na tarczkę to jak się to później zapisuje na karcie te jazdę na tarczce? Jako pauzę czy jako prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomki- może mi ktoś pomoc?

Jak się jeździ na karcie kierowcy i się jedzie jeden dzień na tarczkę to jak się to później zapisuje na karcie te jazdę na tarczce? Jako pauzę czy jako prace?

na kartę nic sam nie dopiszesz zmieniasz auto to kartę musisz wyciągnąć, według przepisów musisz ją mieć przy sobie w razie kontroli,jedziesz sporadycznie autem na tarczce to ją musisz potem mieć, ewentualnie jej xero (tarczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI stałeś w poniedziałek na zamkniętej 12stce w stronę ringu Berlina? wołałem na radiu jak wracałem ale chyba spałeś...:wink:

..to nie ja. Jechałem 11ską od Kołbaskowa,a spałem na 2ce dzikus,uhry :wink:

w środe ostro zawiało 7mkę od skrzyżowania z 5tka,do 66 niżej fuldy 2h,cały czas slalomem,w drugą 30km korka :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Ziomki- może mi ktoś pomoc?

Jak się jeździ na karcie kierowcy i się jedzie jeden dzień na tarczkę to jak się to później zapisuje na karcie te jazdę na tarczce? Jako pauzę czy jako prace?

robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

Zgadza się po południu leciałem 7mką, spaliła się przetwornica od lewego ksenona dlatego pykałem na halogenach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

NIE DZWOŃ DO NIEGO!!!

chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

NIE DZWOŃ DO NIEGO!!!

chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć:whistling:

raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili dzisiaj namierzony na s7 przy Elblągu . Gadać przez cb nie mogłem i numer mi wjebało do ciebie :kwasny: , ale zaraz spisze z assistance :kox:

NIE DZWOŃ DO NIEGO!!!

chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć:whistling:

raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma :kox:

za to Tomeks 3 słowa i udaje,że gubi zasięg :decayed: ,chociaż,to może być prawdą,gojowskie komóry tak mają :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...