Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj po 23 latach pracy ojciec dostał wypowiedzenie Firma PEKAES Błonie rozwiązuje komórkę transportu.... szkoda firmy... no coż zycie jest tylko pozytywny aspekt że na świeta ojciec bez stresu w domu nie to co roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, kumpel wlasnie jedzie do Berlina i normalnie zajmuje mu to 4.20min, ale troche ruchu jest i byc moze bedzie potrzebowal 4.40min. Jezdzi dorywczo i malo zna przepisy jeszcze (nie mial tych okresowych szkolen tez)

Powiedzialem mu ze w razie kontroli niech powie ze szukal parkingu ale nie bylo, ale musi sie na paragraf "15-costam" powolac, ze nie bylo odpowiedniego miejsca do pauzy i musial dalej jechac. Kojarzy ktos z was ten paragraf? Macie moze linka?

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Juz znalazlem:

Jak zastosować ART 12/561/2006 i nie zapłacić kary za wydłużony czas jazdy lub skrócony odpoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie korzystalem,ale mam gdzies to zapisane...tylko poszukac musze :eusathink:...albo z linka drukne:decayed: RS dzieki za link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na wykresówkach ma zarejstrowane zjazdy itp, w celu poszukiwania parkingu?

Co do PEKAESu, to firma żyje, tyle, że z transportu zrezygnowała. zajęła się obsługą logistyczną. Kumpel u nich jeździł, "przejął" swoją Renówkę i dalej dla nich jeździ, tyle, że na swój rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, jak ma na karcie czy tarczce zarejestrowane, ze leciał cały czas 9 zł to raczej nikt mu nie uwierzy, że zjeżdżał na parkingi w poszukiwaniu miejsca :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

ale nie rozumiem jaki jest problem zjechać i zrobić 45? nie zdąży na rozładunek?

w razie czego może przecież przedłużyć sobie jazdę do 10 godzin więc te 4:40 w jedną stronę to nie problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na wykresówkach ma zarejstrowane zjazdy itp, w celu poszukiwania parkingu?

Co do PEKAESu, to firma żyje, tyle, że z transportu zrezygnowała. zajęła się obsługą logistyczną. Kumpel u nich jeździł, "przejął" swoją Renówkę i dalej dla nich jeździ, tyle, że na swój rachunek.

no ponowym roku ma coś być ojcieć też chętnie by przygarnoł swojego Stralisa.... jak kolega wychodzi z jazdy?? śmiga po kraju z drobnicą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes gościł w ostatnim odcinku całkiem zapomniałem,że to dzisiaj.

Na Osi - Oficjalna strona programu - TVN Turbo

W styczniu będzie Marcin,ze swoim Volvo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu zdalem C, C+E, ADR+cysterny, polatalem troche w Austrii, robota na sezon, kon+naczepa (Actros) jak rowniez tandemami, ogolnie krotkie kursy.

w PL bez doswiadczenia ciezko cos znalezc, teraz na zime mam inna robote ale na wiosne bede szukal zeby za kółkiem zasiąść;)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes gościł w ostatnim odcinku całkiem zapomniałem,że to dzisiaj.

Na Osi - Oficjalna strona programu - TVN Turbo

W styczniu będzie Marcin,ze swoim Volvo.

oglądałem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj motyw widzialem, gosc jechal Volvo z naczepa wywrotka, a za nim jego kolko napierdziela. Nie wiem o co sie odbilo, ale wystrzelilow powietrze prawie na wysokosc latarni i taka A4-ke normalnie o wlos minelo, odbilo sie i na pobocze spadlo. Okazalo sie ze gosc stracil oba kola z blizniakow.... Jak krzyknalem mu na CB ze kola zgubil, to krzyczal: jak to sie moglo stac! :kwasny: Ale normalnie szczescie ze nikogo nie zabilo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokosci w nowym roku i przyczepnosci!!!

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie któe firmy w polscę są do polecenia dla kierowcy z 24 letnim stażem?? chce pomóc staruszkowi gdzieś się przyczepić do godziwej pracy (kierowca c+E) wszystkie opinie mile widziane..

24 lata doświadczenia na międzynarodówce wschód też oraz bliski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie któe firmy w polscę są do polecenia dla kierowcy z 24 letnim stażem?? chce pomóc staruszkowi gdzieś się przyczepić do godziwej pracy (kierowca c+E) wszystkie opinie mile widziane..

może spróbuj tutaj. Wiem, że ciągle szukają dobrych kierowców, a z tego co mowią Ci dobrzy co tam jeźdżą to 7kę na ręke mają. Tak mówią:whistling:

TRANS-KACHEL Midzynarodowy Transport Drogowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

Siódemka, to nie tak źle, ale zapewne jesteś w domu co 2 tygodnie na weekend, co? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...