Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam jeszcze weekend dopiero ruszam w poniedziałek o 19:30 więc ...:drinks: a kto nie może to szerokości ...:wink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Ostatni mój ładunek żelastwo i wracam do szmaty ...:decayed:

volvina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się bycze:decayed:tydzień zjazdowy+urlopik i w sumie 2 tyg spokoju:banan: moze w tym czasie zima troche odpusci:decayed:

:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

537035_466603453400544_1771696358_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Hardkor dzisiaj byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,jest grubo,ale załadowałem 12t na ciągnącej,to dobrze idzie.. stoję na bp pod Rawiczem ledwo żyję, grypa atakuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,jest grubo,ale załadowałem 12t na ciągnącej,to dobrze idzie.. stoję na bp pod Rawiczem ledwo żyję, grypa atakuje :facepalm:

Współczuje Ci Gili wiem jak to jest pracować jak człowiek jest chory ....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie będzie trzeba wychodzić i się szarpać z plandeką ...:wink:

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Używa ktoś może czegoś takiego Becker Polska szukam nowej navi i tak myślę czy będzie dobra...:mysli:

Ja obecnie używam nawigacji GPS Smart Vision dla ciężarówek i jak narazie dobrze się sprawuje ....:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,jest grubo,ale załadowałem 12t na ciągnącej,to dobrze idzie.. stoję na bp pod Rawiczem ledwo żyję, grypa atakuje :facepalm:

Wspolczucia ....

Szybkiego powrotu do zdrowia! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z lipska,masakra, w nocy 350 km w 7 godzin :doh:

:hi:

3tyg temu z kolegą mieliśmy ełk + łomże to było nie całe 200km w 10h + łańcuchy + pomoc traktora :kwasny:

Gili do lekarza!!! Ja też łaziłem do roboty jak chory byłem i potem bieda antybiotykami było wyleczyć:thumbdown:

Ja już pauza w radomsku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii samo-otwirającej plandeki myślę,że coś takiego wymyślą,tak jak np. ruchome podłogi

Miałem 20godzin postoju w kolejce na załadunek,to się wypociłem,ale do 100% zdrowia jeszcze sporo brakuje.

W poniedziałek Łomża,trochę na wschód i dalej na de...

Przeleciałem pod nisko wiszącymi gałęziami i zdjęło mi bat z anteny cb. założyłem od innej i nie mogę za cholery wystroić.

Myślicie,że mogło spieprzyć się coś w radiu,czy wystarczy wymienić antenę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:
Że co? :shock3:

Radio z anteną stroi się na pojeździe!

Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podłączony miernik i wychodzi masakra.

Nie chciało mi się za dużo grzebać,bo jest zarąbisty mróz,a antena jest na dachu.

Zobaczę z innym radiem i anteną na przemian. W aucie mam JFK,tego starszego z pokrętłami,a w domu leża uniden 520xl i president tommy,praktycznie nowe i mała florida,tylko,czy magnesówka wystroi się na aucie i z którym radiem najlepiej się przyjmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :) to ja sie też przywitam chociaż z truckami juz skonczyłem i teraz śmigam busem a wszystko przez założenie rodziny i mało wyrozumiałą kobiete...

20100708155.jpg

Ciekawy jestem jak jest u Was z kobitami, tez tak marudzą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, a gdzie to śmigasz tymi busami? :wink:

Ja już powoli kończe 3,5 letnią przygode z blaszakami, mam nadzieje że uda się przejść w końcu na swoje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, a gdzie to śmigasz tymi busami? :wink:

Ja już powoli kończe 3,5 letnią przygode z blaszakami, mam nadzieje że uda się przejść w końcu na swoje :wink:

Ja teraz tylko po PL i przeważnie codziennie wieczorem jestem w domu, chociaż w styczniu to juz 3 razy byłem na przestojowym urlopie bo mało roboty firma maa jak nie produkuje to my nie jezdzimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...