Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czyta ktoś Transport Polski?

Sent from my czajnik using Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tez siedzę na l4 i szukam roboty w lubuskim, chętnie na podwójnej obsadzie, może ktoś coś wie albo może polecić :wink:

A my szukamy kierowców... ale z okolic Katowic

Międzynarodówka do tego czasami podwójna obsada, konieczne doswiadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP_000003.jpg

<br /><br />

Ja od trzech dni upalałem to :kox: , aż nie chce mi się wsiadać na mojego hakowca w poniedziałek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s13.postimage.org/bbidm41yr/WP_000003.jpg

<br /><br />

Ja od trzech dni upalałem to :kox: , aż nie chce mi się wsiadać na mojego hakowca w poniedziałek :facepalm:

Malina! :kox:

Po jezdzie Volvo- swiat juz nie jest taki sam.... :decayed:

A ja wczoraj siedzialem w nowym Actrosie , a i wypas mial dosc bogaty i mosze powiedziec ze dotychczas nie spotkalem tak wybajerzonej ciezarowki :slina:

Pompowanie osi w kierownicy robi juz robote :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj siedzialem w nowym Actrosie , a i wypas mial dosc bogaty i mosze powiedziec ze dotychczas nie spotkalem tak wybajerzonej ciezarowki :slina:

Pompowanie osi w kierownicy robi juz robote :slina:

wybajerzeniem to jest jego multifunkcyjny kluczyk..... i wielka ogromna podswietlana gwiazda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie tez mialy podswietlane, a kluczyk rzeczywiscie dziwny. No ale rzeczywiscie troche pobajerzone, ale nie mialem okazji jeszcze jechac, ale na pewno bede jeszcze mial to napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne,że tyle akcji serwisowych nie miała chyba jeszcze żadna ciężarówka. Znajomego model ma rok,i padła elektryka sterowania poduszek tylnej ośki,serwis naliczył 12tyś.zł. tydzień po gwarancji.usterka był zgłaszana 3krotnie w ciągu roku i tylko maskowana przez serwis.

Druga sprawa,trzepie tak samo jak w poprzednim modelu,a jeśli ma salonkę,to wnętrze nie nadaje się do użytkowania na podwójną obsadę.

Mercedes,zrobił ciężarówkę dla szefów mało pali i jest lekka,jeździłem tym i źle ten wynalazek oceniam. Wchodzi nowe Volvo,a potem Scania i sprzedaż Robura drastycznie spadnie. Widziałem w tygodniu nowego Dafa, dolna część kabiny strasznie podobna do mietka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie coś w tym jest,u nas też z początku często trafiały do serwisu ,ale teraz się uspokoiło,a co do użytkowania to idzie wytrzymać w podwójnej, napewno więcej miejsca jak w scani ,ale jazda to już porażka... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wkrótce stracicie robote:decayed:

alternatywa dla hasła "tiry na tory":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wystraszylem ha ha ha!

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Ale mi to nie grozi. Żaden pociąg do sklepu nie dojedzie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wystraszylem ha ha ha!

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Ale mi to nie grozi. Żaden pociąg do sklepu nie dojedzie :)))

nie zajarzyłeś:decayed:

alternatywne hasło brzmi -"tiry w powietrze"........a śmigłowiec doleci tam,gdzie ty nie dojedziesz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wystraszylem ha ha ha!

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Ale mi to nie grozi. Żaden pociąg do sklepu nie dojedzie :)))

nie zajarzyłeś:decayed:

alternatywne hasło brzmi -"tiry w powietrze"........a śmigłowiec doleci tam,gdzie ty nie dojedziesz:grin:

no nie wiem czy wyląduje na mikroskopijnym parkingu przed biedronką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no- zajarzylem ze to helikopter. :))

Tylko odniosłem sie do hasła : "tiry na tory"- bo jak je słyszę to sie pukam w czoło. Naiwność tych ludzi mnie ro***erdala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie w pracy mam do dyspozycji Volvine i Dafka XF105 auta z tego samego roku 2008 i bardzo podobny przebieg.

Volvinka technicznie jakby lepiej się trzymała ale jeśli chodzi o kabinę to Volvinka ma kurnik a nie kabinę podług Dafka.

Co do nowego Actrosa to nie mijałem okazji go prowadzić ale zwiedziłem go w środku i poruszanie się w nim przy wzroście 185 cm to sama przyjemność. Często bywam w firmie gdzie ich maja chyba z 20 szt i pytałem jak się sprawują to słyszałem same pozytywne opinie i że nie mają z nimi żadnych poważniejszych problemów.

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Volvo współpracuje z Renault i jeśli Francuzi tego nowego Volvo wykonają środek to będzie porażka ....:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi do pracy rodacy :decayed: Radomsko => Brno, powrót i Radomsko => Szambothely, powrót i już znów piątek będzie :drunk:

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...