Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:whistling:

Siódemka, to nie tak źle, ale zapewne jesteś w domu co 2 tygodnie na weekend, co? :eusathink:

a tego to nie wiem, słysze tyle co mówią kierowcy jak przyjeżdżają do nas na załadunek

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przypomniał mi sie jeden filmik z pracy, co po niektórzy powiedzą że to 2 świry na Autobahnie, ale Panowie... czego to się nie robi, żeby na czas dolecieć do domu:

:wink:
Opublikowano

mi się dzisiaj spaliła instalacja elektryczna w przyczepie 10 km od domu

a mówiłem 3 razy że jest coś nie tak bo mrugają obrysówki, teraz szefowa wydzwania kto ogarnie bo na niedzielę musi być :decayed:

Opublikowano
mi się dzisiaj spaliła instalacja elektryczna w przyczepie 10 km od domu

a mówiłem 3 razy że jest coś nie tak bo mrugają obrysówki, teraz szefowa wydzwania kto ogarnie bo na niedzielę musi być :decayed:

Dobrze, że 10 km od domu, a nie 1000 ;)

Opublikowano

tak i dlatego mnie to cieszy, bo jak mówiłem to nic z tym nie robili a teraz jeszcze siedzą i szukają :decayed:

Opublikowano

No i ja niedlugo wyruszam do pracy na ciezarowke. Firma szwedzka, 6tygodni jazdy 2 tygodnie w domu. Na poczatek cos mniejszego dostane jakies atego chyba a potem jakis zestaw. Nie mam porownania w sprawie zarobkow, wiec jakby ktos mial orientacyjne info ile mozna zarobic w szweckiej firmie za 6tyg to bylbym wdzieczny...

Opublikowano

Sześć tyg. w kabinie :facepalm: chyba niedałbym rady ale od czegoś trzeba zacząć

Opublikowano

Wiem.... Mi na sama mysl tez slabo sie robi. Ale moze przynajmniej wyplata bedzie godziwa. W moich okolicach nie moglem znalezc pracy na kierowce, wszedzie przewazalo to ze nie mam doswiadczenia. No a tam gdzie sie wybieram zaoferowali ze cos tam mnie naucza i dadza prace. No tak jak pisales trzeba od czegos zaczac. Bedzie zle to zrezygnuje, ale sprobowac musze.

Opublikowano

panowie jakieś dobre firmy polskie polecicie pisałem wyżej szukam dla ojca pracy...

Opublikowano

Kasjan - szwedzka firma w Polsce czy będziesz pracował w Szwecji ?

Opublikowano

powiem wam, że mam kolegę który jeździ 3/1 busem z kurnikiem..... ja sobie tego nie wyobrażam :facepalm:

Opublikowano
powiem wam, że mam kolegę który jeździ 3/1 busem z kurnikiem..... ja sobie tego nie wyobrażam :facepalm:

ja tak jeżdże blaszakiem, mamy hotele w Europie a w Niemczech 2 mieszkania, jest w miare znośnie, i też najczęściej 3/1

Na kurnik za chiny bym nie poszedł...

Opublikowano
Kasjan - szwedzka firma w Polsce czy będziesz pracował w Szwecji ?

Szwedzka firma.

Opublikowano

koledzy jakies info o firmie Miratrans Łeczyca (woj Łódzkie)

Opublikowano
nilibab3 ma opinie na temat tej firmy na swoim blogu Polski Kierowca Ciężarówki za Granicą :wink:

znaleśc nie mogę..

Opublikowano

ze 20 stron do tyłu :kwasny:

Opublikowano
koledzy jakies info o firmie Miratrans Łeczyca (woj Łódzkie)

Bazę mają przy samej jedynce,z tego co wiem,własna działalność i takie tam,ale aut dużo na zachodzie widać.

Chłopaki wrzucili,to w innym dziale,ale masakra..;przestroga

Tir staranował iveco. Kierowca ciężarówki zostaje w areszcie - TVN24

Opublikowano

Pany a wiecie że Scania R posiada 2 opcje zawieszenia tył? Bo każdy pisze że Volvo ma wahacze i się lepiej jeździ(to fakt) a Scania R za dopłatą ma zamiast pólresora wahacze na 2 poduszkach jak cała reszta:whistling: Jak dla mnie taka R`ka to ideał:kox: Nie pracuje w transporcie ale mam kumpla który jeździ i mocno się tym interesuje i mówi że Scania(prócz tego tylnego zawieszenia) to ideał:kox:

Opublikowano

Tak,to prawda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.