Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

:whistling:

Siódemka, to nie tak źle, ale zapewne jesteś w domu co 2 tygodnie na weekend, co? :eusathink:

a tego to nie wiem, słysze tyle co mówią kierowcy jak przyjeżdżają do nas na załadunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przypomniał mi sie jeden filmik z pracy, co po niektórzy powiedzą że to 2 świry na Autobahnie, ale Panowie... czego to się nie robi, żeby na czas dolecieć do domu:

:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się dzisiaj spaliła instalacja elektryczna w przyczepie 10 km od domu

a mówiłem 3 razy że jest coś nie tak bo mrugają obrysówki, teraz szefowa wydzwania kto ogarnie bo na niedzielę musi być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się dzisiaj spaliła instalacja elektryczna w przyczepie 10 km od domu

a mówiłem 3 razy że jest coś nie tak bo mrugają obrysówki, teraz szefowa wydzwania kto ogarnie bo na niedzielę musi być :decayed:

Dobrze, że 10 km od domu, a nie 1000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i dlatego mnie to cieszy, bo jak mówiłem to nic z tym nie robili a teraz jeszcze siedzą i szukają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja niedlugo wyruszam do pracy na ciezarowke. Firma szwedzka, 6tygodni jazdy 2 tygodnie w domu. Na poczatek cos mniejszego dostane jakies atego chyba a potem jakis zestaw. Nie mam porownania w sprawie zarobkow, wiec jakby ktos mial orientacyjne info ile mozna zarobic w szweckiej firmie za 6tyg to bylbym wdzieczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.... Mi na sama mysl tez slabo sie robi. Ale moze przynajmniej wyplata bedzie godziwa. W moich okolicach nie moglem znalezc pracy na kierowce, wszedzie przewazalo to ze nie mam doswiadczenia. No a tam gdzie sie wybieram zaoferowali ze cos tam mnie naucza i dadza prace. No tak jak pisales trzeba od czegos zaczac. Bedzie zle to zrezygnuje, ale sprobowac musze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakieś dobre firmy polskie polecicie pisałem wyżej szukam dla ojca pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że mam kolegę który jeździ 3/1 busem z kurnikiem..... ja sobie tego nie wyobrażam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że mam kolegę który jeździ 3/1 busem z kurnikiem..... ja sobie tego nie wyobrażam :facepalm:

ja tak jeżdże blaszakiem, mamy hotele w Europie a w Niemczech 2 mieszkania, jest w miare znośnie, i też najczęściej 3/1

Na kurnik za chiny bym nie poszedł...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan - szwedzka firma w Polsce czy będziesz pracował w Szwecji ?

Szwedzka firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakies info o firmie Miratrans Łeczyca (woj Łódzkie)

Bazę mają przy samej jedynce,z tego co wiem,własna działalność i takie tam,ale aut dużo na zachodzie widać.

Chłopaki wrzucili,to w innym dziale,ale masakra..;przestroga

Tir staranował iveco. Kierowca ciężarówki zostaje w areszcie - TVN24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a wiecie że Scania R posiada 2 opcje zawieszenia tył? Bo każdy pisze że Volvo ma wahacze i się lepiej jeździ(to fakt) a Scania R za dopłatą ma zamiast pólresora wahacze na 2 poduszkach jak cała reszta:whistling: Jak dla mnie taka R`ka to ideał:kox: Nie pracuje w transporcie ale mam kumpla który jeździ i mocno się tym interesuje i mówi że Scania(prócz tego tylnego zawieszenia) to ideał:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...