Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się u Gula jeździ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ten nowy Actross wyglada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się u Gula jeździ ?

rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle

rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady.

Jesteś może na 9tce w Niemczech??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się u Gula jeździ ?

rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle

rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady.

Jesteś może na 9tce w Niemczech??

no podwojna,chociaz sa tez chlopaki w pojedynczej, stoje w Holandii 24h,Schel i necik za free :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się u Gula jeździ ?

rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle

rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady.

Jesteś może na 9tce w Niemczech??

no podwojna,chociaz sa tez chlopaki w pojedynczej, stoje w Holandii 24h,Schel i necik za free :decayed:

we wtorek będę wyżej Groningen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się u Gula jeździ ?

rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle

rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady.

Jesteś może na 9tce w Niemczech??

no podwojna,chociaz sa tez chlopaki w pojedynczej, stoje w Holandii 24h,Schel i necik za free :decayed:

panowie współczuje wikend w "budzie" ja na szczęście wikendy w domu ale też to przerabiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my jutro o 13 mamy sie ladowac i znajac zycie to na Niemcy bedziemy smigac,chociaz tutaj plan zmienny jak pogada i moze jeszcze sie cos zmienic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile zjeżdżasz? 3/1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w firmie szef otworzył biuro w Rumuni kupił 8 ciągników na rumuńskich i 16-stu Rumunów śmiga z BE na włochy w podwójnej obsadzie i mieszkają w budzie nawet po 3 miesiące ....:doh:

Kierowcy co wcześniej wykonywali tą robotę na warunkach belgijskich zarabiali od 3000- 3500 euro zjazd w piątek do południa weekend w domu.

Ogólnie jest w BE jak i w innych państwach ostra zadyma bo niema dla nas roboty, jedynie to jeżdżenie w koło komina za parę groszy....:kwasny:

Ale z tego co się słyszy na mieście to od 2014 mają być wprowadzone radykalne zmiany i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Belgia strajkowała z tego powodu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co się słyszy na mieście to od 2014 mają być wprowadzone radykalne zmiany i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Slyszalem o nich- podobno maja dotyczyc calej unii Europejskiej, ale jeszcze dokladnie nie wiem czego maja dotyczyc- tylko ze konsekwencja ma byc ze wszystkie male nieuczciwe firmy popadaja, a kierowcy beda znow szanowanymi pracownikami...:polew:

Ale tak na powaznie- cos ma sie zmienic tylko nie wiem co... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe firmy już dawno popadały w BE od 2011 roku ponad 150 firm ogłosiło upadek z powodu nieuczciwej konkurencji ze wschodniej europy.

Duże firmy przetrwały i zarabiają coraz więcej na kierowcach z PL,SK,RO,BG a swoich pracowników ograniczyła do średniej krajowej na transporcie regionalnym.

Ale co tu dużo pisać żeby nie było możliwości zatrudniania podwykonawców z innych państw EU to BE,DE,NL chyba miałyby o wiele większe problemy finansowe w kryzysie i wykorzystanie legalnie taniej siły roboczej za przysłowiowe półdarmo przedsiębiorstwa utrzymały się na rynku a ten proceder działa nie tylko w transporcie ale i w innych zawodach.

W BE zaczęło się od tego jak dwóch polaków spłonęło żywcem w baraku na początku roku ...:kwasny:

Belgia: Dwaj polscy kierowcy spłonęli w pożarze hangaru, dwaj inni ranni.

Pewnie od 2014 roku wszystko wróci w europie zachodniej do normy a problem się zacznie w europie wschodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu - długo już mieszkasz w Belgii ? Zawsze jeździłeś ?

DamianIno - jak się jeździ w podwójnej obsadzie ? Samochód ciągle jest w ruchu ? 1 kierowca jedzie a 2 w tym czasie "odpoczywa" ?

Chyba ciężko się żyje we dwóch w kabinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu - długo już mieszkasz w Belgii ? Zawsze jeździłeś ?

DamianIno - jak się jeździ w podwójnej obsadzie ? Samochód ciągle jest w ruchu ? 1 kierowca jedzie a 2 w tym czasie "odpoczywa" ?

Chyba ciężko się żyje we dwóch w kabinie ?

wiesz co wszystko zalezy jakiego masz zmiennika,wiadomo ze zdarzaja sie zgrzyty bo to normalne jak przebywasz z kims 24h przez 3 tygodnie,ale my sie juz troche znamy i jakos sie dogadujemy,no sa plusy i minusy...a co do jazdy to jezeli jeden jedzie to drugi moze kimac w tym czasie,zdarza sie,ze czas jazdy i pracy ledwo starcza,ale to wyjatki,przewaznie nocki przespane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HZ transport gadałem ostatnio z kierowcami jeżdżą w podwójnej 8/2 masakra to jest przecież tyle czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu - długo już mieszkasz w Belgii ?

Długo.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Wypsiu - Zawsze jeździłeś ?

Nie zawsze. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...