Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jakieś dobre firmy polskie polecicie pisałem wyżej szukam dla ojca pracy...

Niech twój tata sobie nie zawraca głowy pracą Miratrans szkoda czasu i nerwów, jeden wielki burdel i obóz pracy.

Jedynie co mogę jeszcze Ci polecić z tamtych regionów to firmę NIJHOF WASSINK z Kutna.Mają też oddział bliżej Łodzi w miejscowości Rzegów.

NIJHOF-WASSINK Volvo ciężarowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy szukam firmy/spedycji z którą mógłbym nawiązać współpracę w zakresie transportu materiałów sypkich wywrotką (węgiel,kruszywa, sól) z zachodu lub południa polski na wschód. Niestety mieszkam na wschodzie naszego pięknego kraju, stąd jakiś ładunek by się znalazł ale na powrót już ciężko a na pusto wracać to już się nie opłaca:/ Scania z wywrotką stoi pod domem i żal patrzeć jak się marnuje zamiast jeździć i zarabiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś na giełdzie transportowe ....:eusathink:

kolego masakra tam to ciezko jak tylko cos wpadnie to juz sprzedane:kwasny: to co teraz sie dzieje z powrotam to szok no ale nic trzeba sobie jakos radzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie czasami coś można znaleźć ale nie sposób cały czas siedzieć i szukać zwłaszcza jak się samemu jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguki racja nie dziwie sie ja pomagam tesciowej przy 6 ale nie ograniesz wszystkiego we dwie siedziemy od 7 do 18 glownie na transie bo nigdy nie wiadomo co wpadnie trzeba pilnowac jak cos:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie:decayed: Oczywiście z braku czasu trafiłem tu dopiero teraz :grin:

2lata jeździłem po ue z autkami a teraz zaopatruję jyska czechy/węgry :wink: W awatarze nasze flotowe autko, a ja jeżdżę tym trupkiem :thumbdown:

Imageshack - 46543808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trupkiem :decayed: , zaraz Artur cie zj**ie bo trochę takiego Stralisa zjeździł i nie narzekał :naughty:

No właśnie!!!

Każdy dupek mówi, że Stralis to trupek ;)

A tak na serio to porządne auta, Nie jakieś macho jak Scania, ale bardzo dobre woły robocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem to nie powiem o dziwo mało się psuje i jedzie. Tak poza tym to zdycha pod górki(może wina mojej firmy bo jest kilka rzeczy do zrobienia w aucie a szef ma to w...) a warunki mieszkalne zgroza jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że na forum będzie tylu kierowców ....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kilku nawet jak się okazało spotkałem na spotach, a temat o truckach nie wpadł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja swoją skakankę wrzucę do oblookania:)

http://s13.postimage.org/f4h54oa43/DSC_5938.jpg

<br /><br />

Znam,to auto. Staliśmy w zeszłym roku na chrzanowskiego z kukurydzą do BTZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez siedzę na l4 i szukam roboty w lubuskim, chętnie na podwójnej obsadzie, może ktoś coś wie albo może polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...