Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

ja od grudnia stoje.... wszystkie czteroośki stoją....masakra... czekamy aż śnieg puści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:
Że co? :shock3:

Radio z anteną stroi się na pojeździe!

Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.[/quote

w każdym sklepie elektroniczny powiedzą Ci że radio trzeba dostroić do anteny,zresztą przy drogach nieraz są szyldy strojenie CB,a w samochodzie to możesz jedynie mała korekte zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:
Że co? :shock3:

Radio z anteną stroi się na pojeździe!

Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.[/quote

w każdym sklepie elektroniczny powiedzą Ci że radio trzeba dostroić do anteny,zresztą przy drogach nieraz są szyldy strojenie CB,a w samochodzie to możesz jedynie mała korekte zrobić...

pierwsze slysze zgadzam sie z kolega truckmaniac ze stroi sie je w pojedzie

mnie w firmie wszyscy tak robie i jest git nikt nie narzeka

a szyldy przy drodze po to by zajechac pojazdem a nie z samym radiem przyjsc

kolego zrobisz ja uwazasz ja bym stroila w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież nie upieram się że trzeba je zanieść :facepalm: wiadomo że lepiej podjechać i zrobić to na miejscu, chociaż ja swoje zaniosłem i jakoś je zestroił...

Czy strojenie anteny jest bezwzględnie konieczne? - CB Radio - 1076494 - GoldenLine.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok kolego :wink: nie mowie co masz robic a raczej jak to sie u mnie w firmie dzieje

a co do tych poradnikow internetowych ehhh wole wypytac starych znajomych i tescia ktorzy kooope lat w tym siedza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko:decayed: i tak każdy robi wg własnego uznania i :git:, a tak w sumie to chodziło mi o to,że koledze zdjelo bat i po założeniu innego miał problem żeby wystroić i trza by było podjechać z tym do fachury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:
Że co? :shock3:

Radio z anteną stroi się na pojeździe!

Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.

w każdym sklepie elektroniczny powiedzą Ci że radio trzeba dostroić do anteny,zresztą przy drogach nieraz są szyldy strojenie CB,a w samochodzie to możesz jedynie mała korekte zrobić...

:facepalm::facepalm::facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys żeby nowymi szwedkami śmigać to trzeba sporo siana wywalić i automatycznie auto musi dłużej pracować aby na siebie zarobić ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawda. Dzisiaj znowu jeździłem firmowym volvo ,a jest ono w automacie i coraz bardziej się mi to podoba:decayed: zero mieszania wajchą i jakoś tak fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilson co taką cienką Scanie kupił Jarek Zdjęcia na osi czasu | Facebook

Pod ruchomą podłogę idzie,lekka i mało pali :decayed:

Używka,ale naprawdę igła niecałe 400najechane.Byłem po nią w Bielefeldzie :wink:

Mnie(fana volvo) podobno,też chcą w scanie wsadzić :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

8371065636_4ba3bc52c8_n.jpg

Takie doszły w tamtym roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,niestety Gili takie czasy że jeździ się tym czym będą kazać,nie to co kiedyś że właściciel organizował zajebistą flotę bo chciał ściągnąć sobie dobrych kierowców.Dzisiaj jest odwrotnie kierowca musi się przystosować do tego co proponuje pracodawca....:kwasny:

A tu mamy spotkanie Artura z Krzyśkiem ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilson co taką cienką Scanie kupił Jarek Zdjęcia na osi czasu | Facebook

.Byłem po nią w Bielefeldzie :wink:

......i sie nie zameldowales????????????:doh:

Dokładnie,to z serwisu scanii w lippstad,przenoszą się pod Bielefeld przy samej 2ce,wysadziłem tylko kolesia,który wracał nią do domu,a sam cisnąłem na rozładunek w Munster.

Tak jak mówi wypsiu,takie,czasy,że jak się obijasz,to nie zarabiasz ile trzeba.

Myślę,że jednak będzie jeszcze okazja się spiknąć :wink:

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

fajnie wygląda,ten daf trackmaniaka :thumbup1:

filmik,przebija,wszystkie produkcje tvn turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.. Kurde ładne autka demonstrujecie, a ja się męczę tym swoim :decayed:

Jutro pełen sił po urlopie wracam do pracy :whistling:

Co do Patrykbor, kilka tras jechałem CF też automat i bardzo mile to wspominam, zwłaszcza po dziurawych czeskich i węgierskich trasach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Actros kosa, ciekaw jestem jak nowa Scania R-ka będzie wyglądała bo podobno ma się pojawić w tym roku...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba niedługo będę się musiał pożegnać z volvinką.....:kwasny:

Prawdopodobnie firma idzie do zamknięcia a właściciel zawija mandziur na Słowację.....:disgust:

VOLVINA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...