Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JA smigam MAŁYM MAN TGL 12.180 W Firmie EDEN zapycham z butlami po Gliwicach :)

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ja w styczniu bede obchodzil roczek w miedzynarodowce,na poczatku ciezko bylo wszystko ogarnac ale malymi krokami i teraz juz luzik,system3/1,firma spora to i auta swieze do wyboru scania lub mietek niestety co powrot z domu to inne autko wiec graty trzeba targac ze soba

Opublikowano

panowie a jak u was z wypłatmi,to co zarabiacie "macie" też w papierach? pytam o lokalny rynek pracy bo na zachodzie się z tym nie spotkałem..:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No ja sie nie bede wypowiadal, bo ALDI solidnie placi i nie ma u nas zadnych przekretow- az nudno... :decayed:

Ale z kolei jak fuche robie to tez sie spotkalem z pytaniem- "ile ma byc oficjalnie?"

Opublikowano

No ja mam podstawe +delegacje z tym za delegacje nie sa opodatkowane i np skladki ZUS naliczane sa z podstawy ale wszystko pelen legal i na RMUA jest pelna kwota rozbita na podstawe i delegacje :naughty:

Opublikowano

e52077.jpg

Na międzynarodówce,to normalka :wink:

Opublikowano

Pokaż swoją furmanke bo nie każdy widział :naughty:

Opublikowano

e52144.jpg

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

e52195.jpge52166.jpge52148.jpge52093.jpge52058.jpge52055.jpge52084.jpg:decayed::decayed::naughty:

Opublikowano

Nawet takie załadunki masz jak na ostatnim foto :shock3:

Opublikowano

noo.,a potem leci się z tym nawet 1200-1800km :naughty:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

krk031.jpg

Volvo FH 12 460KM,po programie na 520KM 2600NM,cały na poduchach łącznie z przodem i kabiną 1300000km przebiegu.

W przyszłym roku wymiana,ale ten model jest rewelacyjny, zero dolewek płynów eksploatacyjnych między wymianami :thumbup1:

Dochodzi do tego niesamowity komfort jazdy.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

a ja śmigałem Truckiem

Mój Skład to był MP 2 Actross 1848 czyli 480 kuni zrobione na 550 :) tak aby szkopków drażnić przy wyprzedzaniu ..hehe

..ale żona i rozłąka zrobiła swoje i teraz w domu i praca na miejscu ... mam wiecej fotek ..miło wspominam ten epizod mego życia .Pozdrawiam

http://s14.postimage.org/gyj3i3jrh/IMAG0473.jpg

http://s12.postimage.org/k2n1488mx/DSC06644.jpg

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

http://s11.postimage.org/739fu1czj/DSC06624.jpg

<br /><br />

Latałeś z Hansefrigo może na Rosję? Jakiś czas temu wielu Polaków miało tamte kierunki.

Stałem 2 razy na Weekendzie i kilka świąt,ale jakoś nie mogę przemóc się do takiej Trakierki.Latem jest ekstra,bo gril i piwko :grin: ,zależy jeszcze jakie towarzystwo,bo są też tacy co piorą w klawiaturę 2dni i noce :facepalm:

Zazwyczaj ruszam w poniedziałek wracam w piątek,średnio 3200- 3400kółko.

Opublikowano

Wypas!!! Kurde aż mnie dalej ciągnie na taką jazdę....ale żona nie pozwala ....

Opublikowano

To i ja coś dodam od siebie ....:wink:

20111214115.jpg

<br /><br />

Fredi.jpg

<br /><br />

Później przesiadka na kontenery i od czasu do czasu szmata ....:decayed:

20120421195.jpg

<br /><br />

Fierana_Premium.jpg

<br /><br />

Chwile poszarpałem się z maszynami budowlanymi ....:wink:

20121109326.jpg

<br /><br />

GELDOF1.jpg

<br /><br />

4asser.jpg

<br /><br />

Obecnie jest Volvo FH 500 KM rok 2008 600 kkm....:wink:

volvo.jpg

<br /><br />

A to gąsienice do koparek Caterpillar ...

Fredi_081.jpg

<br /><br />

Opublikowano

teraz w firmie mamy same czteroośki , w ostatnim czasie pomykam taką

2012_11_23_15_10_46_886.jpg

2006 rok ( jeszcze na tarczki :decayed: )

TYLKO 380 koni ...

Opublikowano

to i ja sie pochwale

chłodnią po całej europie

P7020083.jpg

<br /><br />

firanką na wahadłach pod VW i MAN-em

P3230003.jpg

<br /><br />

wanna to już wszystko co sie da załadować

DSC00100.jpg

<br /><br />

obecnie volvo z biedronki (reno) z wanną na Niemcy ze złomem

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Nawet takie załadunki masz jak na ostatnim foto :shock3:

jeszcze gorsze sie zdarzają

Opublikowano

e52112.jpge52111.jpge52121.jpg

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

teraz w firmie mamy same czteroośki , w ostatnim czasie pomykam taką

http://s13.postimage.org/ixol15orn/2012_11_23_15_10_46_886.jpg

2006 rok ( jeszcze na tarczki :decayed: )

TYLKO 380 koni ...

Przez chwilę jeździłem Dafem 3 0śką z przyczepą,taki sprzęt dostaje nieźle w piz... na budowach :kox:

Opublikowano

Wypsiu które lepsze auto R420 czy TGX? Jak spalanie, awaryjność, kabina? Jaki MAN miał silnik - 480km?

Opublikowano

GILI - jak wygląda twoje Volvo w środku ? Jak DAF z czerwonym wnętrzem ? :wink:

Jeździłeś jakimiś innymi samochodami w firmie ?

Opublikowano

harunu3a.jpg

Dzisiaj w rece wpadl mi przedluzony zestaw

iPhone using Tapatalk

Opublikowano

fajna sprawa, ile metrów dłuższy od standardowego zestawu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.