Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Może dorabiają jeszcze na parkingach? :decayed:

:facepalm:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

knedel dziś na rozładunku :facepalm:

28062013211.jpg

Opublikowano

poniosła go fantazja :grin:

Opublikowano

Dziś widziałem na trasie drobin sierpc na parkingu dziewczynę czarna laseczka ok 24 lata białe magnum Nowka sprzęt Polka ;)

Opublikowano

teraz jest już coraz więcej Dziewczyn za fajerą :wink:

Opublikowano
Dziś widziałem na trasie drobin sierpc na parkingu dziewczynę czarna laseczka ok 24 lata białe magnum Nowka sprzęt Polka ;)

trza bylo podjazd zrobic i powiedziec czy nie szuka ogierka pewnie juz dlugo sama w trasie :naughty::kox:

Opublikowano

Nie byłem sam z dowódca tak bym poszedł. Ale na prawdę śliczna

Opublikowano

Jeszcze trochę i faceci wygryzą Rumunki z przydrożnych parkingów ...:decayed:

Wczoraj pojechałem na budowę gruchą zawieść beton a tam wypadek z 42 piętra spadł element ściany betonowej na ulicę ..:kwasny:

TBumacz Google

Opublikowano

Rozładunki na Litwie :naughty:

785d.jpg

n9ny.jpg

1qnh.jpg

Opublikowano

te trase robiłem roburem,ale przeważnie daf-ikiem śmigam...ostatnia prawdziwa ciężarówka,manual z przyczepą i do tego amerykański pomruk silnika :decayed::naughty:

Opublikowano

dafiki najlepsze u mnie to same dafy sa

20111002469.jpg

no i wozidło mojego meża - tyle ze juz bez Stena :grin::wink:

DSC_1499.jpg

no a obojan ładne ma sprzety:naughty:

Opublikowano

może nie najlepsze,ale na pewno z duszą i kopytem,ten mój ma 430,a idzie co najmniej jak robur 510ka...

niestety,ten ma swoje lata i już niedługo będzie robił tyko krótkie kółka...

105-ka w globie,to super kabina :thumbup1: widać wasze Dafy z mostu jak się wjeżdża do Bytowa od strony Chojnic :wink:

Opublikowano

nie nie nie to konkurencja :wink: tzn znajomy Żynda on wozi spykie towary glownie zboza

nasze na pksie parkuja albo na kartuskiej w gd

ano ssc robi robote tym bardziej ze moj chlop tez jest sporych gabarytow idealne wozidlo dla niego:grin::wink:

powiem ci ze nie mozemy na nie narzekam jakis czas temu do zyda poszedl nasz stary cf - dziadek ale powiem ci jak jechal sam kon to nie jedna osobowka miala problemy tak byl przepalony:decayed::grin: a tylko 360

Opublikowano

Obojany sprzedały 5 lat temu konia 95tkę 430KM bańka sześćset na budziku do dziś jeździ w Piktransie :grin:

Opublikowano

nasza na araby poszla a jakie wziecie miala:grin:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

:polew:

988349_547863538605513_378731943_n.jpg

Opublikowano

daf_002.jpg

Był do wymiany połamany stopień,zdjąłem drugi i zderzak,potem wszystko poszło do malowania,a na halogeny folia dafik się ożywił :grin:

strawberry zdaje się że w czwartek spotkałem wasze dafy na włocławku...

Opublikowano

jedzie ktoś na master truck'a ?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie jest?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.