Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widział ktoś kiedyś coś takiego? Zjeżdżam autem na warsztat bo sprzęgło zaczęło się ślizgać. Podnosimy kabinę, końcówka i nagle jeb...

za***ała raz, podbiło tył, odpad tył i za***ała jeszcze raz . :facepalm:

cuz8.jpg

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u nas w 95 parę lat temu też tak zrobiło tyle ze daf stał przodem do przodu stara i kabina o niego się zaparła tak też by poleciała :facepalm:

Opublikowano

o quwa:facepalm:

Opublikowano

TrackerINFO - Portal Drogowy

To miał chłopak pecha...

Opublikowano
:kwasny::facepalm:
Opublikowano
  • Autor
Widział ktoś kiedyś coś takiego? Zjeżdżam autem na warsztat bo sprzęgło zaczęło się ślizgać. Podnosimy kabinę, końcówka i nagle jeb...

za***ała raz, podbiło tył, odpad tył i za***ała jeszcze raz . :facepalm:

http://img202.imageshack.us/img202/2624/cuz8.jpg

W piz*u wylondowal.... :facepalm:

Opublikowano
TrackerINFO - Portal Drogowy

To miał chłopak pecha...

Mają bazę niedaleko mnie - widuję te autka bardzo często :kwasny: :kwasny: :kwasny::facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
TrackerINFO - Portal Drogowy

To miał chłopak pecha...

masakra...:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
aaTrackerINFO - Portal Drogowy

To miał chłopak pecha...

KOORWA, stoisz sobie w korku a tu nagle JEB i cie nie Ma....

[*].

Opublikowano
Widział ktoś kiedyś coś takiego? Zjeżdżam autem na warsztat bo sprzęgło zaczęło się ślizgać. Podnosimy kabinę, końcówka i nagle jeb...

za***ała raz, podbiło tył, odpad tył i za***ała jeszcze raz . :facepalm:

http://img202.imageshack.us/img202/2624/cuz8.jpg

W piz*u wylondowal.... :facepalm:

Słyszałem kiedyś o takich przypadkach,ale myślałem,że to nie możliwe do czasu gdy spotkałem pod Kraśnikiem Magnum które poszło w pole i przy tym złożyła się kabina przednią szybą na grunt.

Byłem dziś moim zestawem na corocznych oględzinach weterynaryjnych więc zafundowałem kąpiel z woskowaniem polerką felgi itd.. szkoda,że nie zrobiłem zdjęć,bo jadę jutro Manikiem pod Poznań,a 95ka robi kółko po 3M w ciągu 3godzin koleś zje w nim 3 śniadania i spali paczkę fajek...myślałem,że niema już takich szoferów..niestety są ..:facepalm::decayed: jak by jeździł nim co dzień to trza by chyba sypać trutkę na szczury,bo by się pewnie zalęgły....

Opublikowano
Widział ktoś kiedyś coś takiego? Zjeżdżam autem na warsztat bo sprzęgło zaczęło się ślizgać. Podnosimy kabinę, końcówka i nagle jeb...

za***ała raz, podbiło tył, odpad tył i za***ała jeszcze raz . :facepalm:

http://img202.imageshack.us/img202/2624/cuz8.jpg

W piz*u wylondowal.... :facepalm:

Tyle razy co ta kabina tak pod koniec bezwładnie opada, tak w tamtym momencie nie wiedziałem co się dzieje ...

Po wstępnych oględzinach nie wiadomo czy się opłaca go wgl robić :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś moim zestawem na corocznych oględzinach weterynaryjnych więc zafundowałem kąpiel z woskowaniem polerką felgi itd.. szkoda,że nie zrobiłem zdjęć,bo jadę jutro Manikiem pod Poznań,a 95ka robi kółko po 3M w ciągu 3godzin koleś zje w nim 3 śniadania i spali paczkę fajek...myślałem,że niema już takich szoferów..niestety są ..:facepalm::decayed: jak by jeździł nim co dzień to trza by chyba sypać trutkę na szczury,bo by się pewnie zalęgły....

Ja jaram cygara :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeszcze dzisiaj i jutro poupalam CBR-kę po przerwie dwutygodniowej i urlop zakończony we wtorek do tyrki ciekawe co za brudas upalał mojego Actrosa ....:wink:

photo0096.jpg

Opublikowano

Fajny Robur Tomaszu :wink:

Upały + mnogo ton,wystrzał to kwestia czasu

7yiv.jpg

:naughty::naughty::naughty:

47wc.jpg

Łuska w oponie...na wschodzie to nic takiego :decayed::decayed:

ib3r.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

GILI ładny wystrzał:kwasny: a u nas nówka będzie:kox: mam nadzieje że już w tym tyg odbiór

Opublikowano

Jaka nówka?

Opublikowano

xf ssc już w olsztynie stoi ma być do odbioru u nas w dbk zobaczymy kiedy ostatni woź mojego pięknego parę lat jeszcze polata i w domu już będzie musiał być

Opublikowano
xf ssc już w olsztynie stoi ma być do odbioru u nas w dbk zobaczymy kiedy ostatni woź mojego pięknego parę lat jeszcze polata i w domu już będzie musiał być

ten pomarańczowy w nowej kabinie???

do nas też przychodzą dwa zestawy jeden koń i solo z przyczepą za bańkę,nie wiem jak tym jeździć :facepalm: najlepiej chyba nie myśleć ile to warte :grin:

Opublikowano

ostatni wypust 105:wink: tak jak mówisz dobrze że tego Mati bierze pod siebie bo dać kierowcy u nas nówke:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.