Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odzew, wróciłem właśnie z trasy, wiem że w branży jest ciężko zaistnieć i się utrzymać. Mam jednak małą znajomość w LKW Walter i myślę nad rozpoczęciem współpracy właśnie z nimi. temat odległy ale to i dobrze, mam czas żeby wszystko dobrze przemyśleć, policzyć i nazbierać odpowiednią ilość pieniędzy :wink:

Wybacz szczerość, ale nie wróże Ci świetlanej przyszłości z LKW Walter. Stawki głodowe do tego stopnia, że wjazdu na autostradę będziesz się bał bardziej niż kontroli ITD. Fakt, że roboty mają mnóstwo i non stop tylko zastanów sie dlaczego?

Ano dlatego, że nikt rozsądny, potrafiący liczyć swoje koszty nie chce mieć z nimi nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale ja sie nie napinam, jest to luźny temat na którego przemyślenie mam czasu bardzo dużo :wink:

jednak jest to dla mnie ważne info, znasz może dokładne aktualne stawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracę pod takie molochy można podejmować jedynie z giełdy kiedy braknie kilometrów do kolejnego załadunku.

Jeśli będziesz miał stały kurs w jedną stronę,to zacznij myśleć o własnym aucie i szukaniu powrotu,a znajomości z Waltera możesz wykorzystać na przerzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracę pod takie molochy można podejmować jedynie z giełdy kiedy braknie kilometrów do kolejnego załadunku.

Jeśli będziesz miał stały kurs w jedną stronę,to zacznij myśleć o własnym aucie i szukaniu powrotu,a znajomości z Waltera możesz wykorzystać na przerzut.

Słuszna uwaga.

Swego czasu jeździliśmy dla nich za 95 centów/km.potem zaczęli ciąć stawki i odeszliśmy. We Francji spotkałem ostatnio Polaka, który jeźddził swoim Volviakiem. Mówił, że ma 70 cent/km :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz całe nagranie:whistling:

burak z kierowcy ciężarówki:facepalm:(za lewy pas),ale i tak nic nie usprawiedliwi barana z beemki:wink:

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 15:02 ----------

Panowie jak jest w niedziele z jazdą w Niemczech, jest dalej zakaz tak jak w wakacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech masz zakaz w każdą niedzielę do 22giej

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Lubie te kolory i kabiny :naughty:

1382911_721704794511657_67722120_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś ile mandatu dają jak się pojedzie w zakazie, bo musze bynajmniej pod Berlin dojechać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250euro+postępowanie dla firmy,ale zależy na kogo trafisz i co wieziesz.

Zatrzymali mnie kiedyś w letnim zakazie na 30tce z cebulą,to kazali tylko zjechać na następnym parkingu. Stał na nim koleś z firmy i pojechaliśmy dalej żadnej kontroli do granicy. Nie chcę ci radzić,ale jak bym musiał to bym jechał,chociaż na Olszynie masz maleńką szanse przejechania bez kontroli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwaria mam wiec pod towar szybko psujacy niw podejdzie:grin:

Ide na ryzyk lapne sie za kimś może sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapal lampki to cie sciągna na Cottbus, dostaniesz 35euro za ponad przepisowe oświetlenie i wszyscy będą zadowoleni,a pan bag szczególnie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Pudzian szuka spedytora :naughty:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=365105686924094&set=a.344728232295173.1073741825.321146101320053&type=1&theater

Rozmawiałem kiedyś na Zgorzelcu z kierowcą Pudziana,ciągnął naczepę Blachy Pruszyński,warunki naprawdę godne..

---------- Post dopisany 08-10-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 14:18 ----------

Który waszym zdaniem lepszy??

mp4.jpgmp3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz nie dawno ciagnalem do nas na plac nowego mietka dla mnie bomba ale moze tak jak mowi patryk jak ktos jest duzy gabaryt to slabo sie tam widzi a ja ze mam 1,75 w kapeluszu to jest dla mnie git :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie :wink:

Jest dokładnie tak jak napisał Patryk kabina w mp3 jest ogromna,niesamowicie funkcjonalna,a z racji,że auto jest całe na poduchach bardzo komfortowy,jak na konia oczywiście...

nowy mietek mnie akurat się podoba może dlatego,że widzę je na co dzień i się oswoiłem. Nowa kabina ma też dużo plusów,bo jest poręczna ma porządne webasto,bardzo wygodne, duże łóżko i wypas z kamerami i klima postojową nawi w desce....

Silnik rzędowy jest żywszy,ale niema już legendarnego rechotu Vki...no i nie tęsknie już za Volvo :grin:

Jeszcze słaba fotka ''mojej'' 440 z 510ką

005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy mam pytanko, pracuje ktoś z Was na własny rachunek ( własna firma, własne auto )? Warto zaczynać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...