Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Gili czy to Ciebie dziś mijałem na 1 koło Pszczyny w strone Bielska Białej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gili czy to Ciebie dziś mijałem na 1 koło Pszczyny w strone Bielska Białej??

pewnie tak,bo byłem wczoraj w okolicy..w kierunku Pszczyny jechałem ok.13-14tej.

Czym jechałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem że nie ma nic smieszniejszego od parkujacej kobiety, i tu zonk niemieccy kierowcy nawet je pobili

W środę na rozladunku stoje a kolega z zachodu do rampy ukosnej prawie 20min cofal:doh: mysle sobie zdarza się ale godz później nastepny Niemiec nie umie cofnąć:doh: zaluje ze fona nie miałem przy sobie bo dobra komedia z tega by była:polew:

Prawojazdy chyba za czapkę sliwek dostają:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili czy to Ciebie dziś mijałem na 1 koło Pszczyny w strone Bielska Białej??

pewnie tak,bo byłem wczoraj w okolicy..w kierunku Pszczyny jechałem ok.13-14tej.

Czym jechałeś??

Ja ducato maxi teraz jezdze, wołałem Cie na radiu bo rzucił mi się w oko czerwony dafik "OBOJAN"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz raz pisałem w tym wątku, teraz kolejny przypadek

Wypadek na A2. Zderzyły się dwa tiry i samochód osobowy - Naszemiasto.pl

Facet wracał do domu na urlop, z godzinę do domu mu zabrakło

A jego syn był w tym czasie drugim autem na załadunku na Wilnie, współczucia

Uważajcie koledzy na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Szybkie pytanie. Mam zrobioną kat. C, ale nic poza tym, bez świadectwa kwalifikacji i karty kierowcy. Dostałem ofertę pracy w Austrii jako kierowca C, nie wiecie może, czy ŚK też jest wymagane w innych krajach UE, czy tylko w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to jest Mam C+E już od 5 latek , kuzyn mnie poprosił aby w łikend pojechać do Kasztanów (austria)po łódkę (Jeep plus przyczepka + ładunek łódź) ile mogę mieć na budziku max 90km/h ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 poza zabudowanym, 100 na autostradzie

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

pod warunkiem że to duża łódz, jak jakieś małe gówienko to 100/130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź waży koło 2T max...wielkości sprintera o tak :) hehe a terenówka do Grand Cherooke ... bo zestawem to wiem ile ale takim piździkiem pierwszy raz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w przyszłym tygodniu potrzebny transport z okolic Łodzi do Tychów lub okolic.co do dnia to sie dostosuje kolega http://a4-klub.pl/members/multis-73971/ :wink:jak co to PV do Nirgo pisac:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 poza zabudowanym, 100 na autostradzie

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

pod warunkiem że to duża łódz, jak jakieś małe gówienko to 100/130

Blad:

W DE jest tak: 60 - teren zabudowany/ 80 autobahna (chyba ze sie ma homologacje przyczepy na 100km/h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce na autobanach lata sie 90, ale często z przyczepami jeżdżą 100. Zakazy wyprzedzania dla wielkich obowiązują samochody lub zestawy o dopuszczalnej całkowitej ( nie rzeczywistej!!!) od 3,5t

A czy mozesz? Sprytny zawsze może... :)

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

BTW. Gestapo w cywilu rozpoznasz po policyjnej antenie na dachu. Maja wszyscy. Przypatrz sie jaka maja radiowozy na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny as, na urzędzie celnym pochlali w trzech. Jeden wsiadł w auto i nie wiadomo gdzie wyruszył, bo w kierunku domu nie jechał. 2 promila mówią same za siebie

Niech sie cieszy ze go wyciągnęli, bo by sie spalił, bo kabina sie zaczęła jarac delikatnie

Na szczęście beczki sie nie rozszczelnily i przeladowali towar

Uff...

Oto link

Cysterna wyciągnięta z rowu | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny as, na urzędzie celnym pochlali w trzech. Jeden wsiadł w auto i nie wiadomo gdzie wyruszył, bo w kierunku domu nie jechał. 2 promila mówią same za siebie

Niech sie cieszy ze go wyciągnęli, bo by sie spalił, bo kabina sie zaczęła jarac delikatnie

Na szczęście beczki sie nie rozszczelnily i przeladowali towar

Uff...

Oto link

Cysterna wyciągnięta z rowu | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap

Słyszałem o tym wypadku na radiu,bo jeździmy dołem przez Grajewo...

Zniszczył sobie życie na pewno dostanie wyrok z odsiadką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny as, na urzędzie celnym pochlali w trzech. Jeden wsiadł w auto i nie wiadomo gdzie wyruszył, bo w kierunku domu nie jechał. 2 promila mówią same za siebie

Niech sie cieszy ze go wyciągnęli, bo by sie spalił, bo kabina sie zaczęła jarac delikatnie

Na szczęście beczki sie nie rozszczelnily i przeladowali towar

Uff...

Oto link

Cysterna wyciągnięta z rowu | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap

Wygląda na auto z OLKOPu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ujeżdżam hakowca zamiast czterośke ... przeważnie to samo woże.. czyli dolomit, piasek, gruz itp

00r3.jpg

wczoraj byłem koło Częstochowy po drewno kominkowe. Zrzuciłem kontener w sadzie i do kabiny do spania :naughty::naughty:

wuy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...