Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo mu ktoś kawał zrobił i odczepil naczepe

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bardzo mozliwe :facepalm:

Opublikowano

nie przesadzajcie,tylko kretyn by nie poczuł :polew:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno nie zobaczył czy zabezpieczenie zaskoczyło. A jak naczepa spierdzielila to co miał zrobić? I tak jej sam nie podniesie. Ale kretyn i tak.

Opublikowano

Jedyny szczegół, że szłap od naczepy na zdjęciu nie widać :wtf:

Opublikowano
  • Autor

Szłapy sie wborowały w asfalt :D

Opublikowano

Nie ma takiej opcji :D widziałem jak kumplowi cysterna spadła i ok wsio było :grin: Po 2 może mają taki dziwny system wypinania, są takie wozidełka na oplu w gliwicach, które by się pewnie podpięły pod tą naczepę(tak wiem szkoda paleciary itd hahaha)

Opublikowano

paleciara jest w powietrzu .... chyba nie sadzisz ze utrzyma te KILKA kg :)

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

a wystarczy ruszyć łapami i pokręcić... i spokojnie wbijesz sie koniem pod naczepę .. gorzej jak woźnica d*pa i nie ma pojęcia o rozpinaniu zestawu ..

przykre to ale prawdziwe .. facet jeżdżący 30 lat za kiero... i ma takie problemy ..

Opublikowano
  • Autor

Ale to tez zależy od stanu łap. Bo jak zardzewiale to i Arnold jej chyba nie podkreci :]

Opublikowano

Prawda prawda, mamy 1 naczepę w której problem to opuścić łapy co któryś obrót załapie na chwilę :polew:

Opublikowano

coś link nie bangla

Opublikowano

Panowie jaką antene zew wifi kupić kupiłem ojcu netbooka i chciałbym by łapał hot spot na stacjiach ktoś używa takiego zestawu

Antena dookólna Interline Horizon Mini 7dBi 2,4GHz (3250361483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś ma taką antenkę ?

Opublikowano

będzie ok ..

Opublikowano
Panowie jaką antene zew wifi kupić kupiłem ojcu netbooka i chciałbym by łapał hot spot na stacjiach ktoś używa takiego zestawu

Antena dookólna Interline Horizon Mini 7dBi 2,4GHz (3250361483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś ma taką antenkę ?

Pamietaj że netbook nie ma napędu CD i nie zainstalujesz oryginalnych sterowników, ja mam antene firmy pentagram na laptopie ok bo zainstalowałem a na netbooka żeby zainstalować to do dzis nie znalazłem takich sterowników są rózne inne a takich jak do mnie by podeszły akurat nigdzie nie ma a te które znalazłem nie działają :kwasny:

Opublikowano

ja w kabinie używam tylko netbooka, sterowniki instaluje się z pamięci flasch(pendrive/karta sd):wink:

Opublikowano

Chłopaki mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Nie ma może ktoś z Was jakiegoś znajomego w OSK?

A mianowicie: potrzebuje zrobić świadectwo kwalifikacji wstępnej ( nie przyspieszonej ) bo mam 20 lat czyli jeszcze roku brakuje :kwasny:

Ceny z jakimi się spotykam to 5000-6000 zł. Jednak wolałbym się dogadać, zapłacić mniej i tylko kilka razy pojawić się na kursie a zaległości nadrobić w domu.

Od roku jeżdżę zestawem, jednak w moich terenach zaczyna robić się różnie i przydałoby się zrobić świadectwo :decayed:

PS. Proszę bez głupich komentarzy.

Opublikowano

Mam znajomego w osk, w najlepszym układzie to możesz iść na kurs z UE wtedy ty płacisz z 1200zł + kilka innych wymogów i kurs wtedy ciągnie się z pół roku. Jak byś miał już świadectwo to wtedy da się przedłużyć na szybko :decayed:

P.S Oczywiście musi w ogóle być dotacja na to a ty się musisz dostać do grona np 20 osób :naughty:

Opublikowano

a ile kosztuje odnowienie świadectwa kwalifikacji? w przyszłym roku muszę zrobić :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.