Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz lubić tą robotę :decayed::decayed:

Jak ktoś chce robić,to dla kasy nie wytrzyma tygodnia.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na początku lat 90 miałem okazję się zetknąć z taką robotą. Tyle że wtedy jeździło się Starem 1142 i były inne warunki. ..;) Pamiętam jak po pracy gdzieś stanąłem z kumplami , to padał tekst typu , ale coś tu jebie. ..;) Zawsze odpowiadałem na talerzu wam k**wa nie jebie. ..:) Gili nie wiem jak w PL , ale u nas są przepisy że jak krówki mleczne są w transporcie chyba ponad 10 h , to trzeba je wydoić.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak wpi##dalasz to nie śmierdzi :grin:

Z krowami jeżdżę do 8 godzin. Najwięcej przewożę Byczków,czasami są takie po1300kg,ale te nie są groźne,najgłupsze te 600-800kg ras mięsnych.

Bydło nie jest uciążliwe zapachowo,najgorsze są śmierdzące-ryczące świnie,które mam załadowane sporadycznie raz dwa na miesiąc.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby w familiadzie bylo pytanie -co w swojej pracy lubi kierowca tira?,na odpowiedz Glona nikt by nie wpadł -kontakt ze zwierzetami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na discovery padło stwierdzenie,że bydło reaguje,tylko na ruch,ale to nieprawda zawsze są zdziwione jak mam jakąś jaskrawą koszulkę albo bluzę.


jakby w familiadzie bylo pytanie -co w swojej pracy lubi kierowca tira?,na odpowiedz Glona nikt by nie wpadł -kontakt ze zwierzetami :grin:

ten d/o/j/e/b/a/l z familiadą :decayed: :decayed: :decayed:

http://kartuzy.info/wiadomosc,25017,Zukowo-BMW-pod-sniegiem-podczas-jazdy-Ciekawe-czy-miala-wlaczone-swiatla.html :grin:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś przyszło pauzować na Statoilu przy Nowym Dworze Mazowieckim (s7 w stronę Elbląga) to niech się zatanowi, bo mi w czwartek wyparował prawie 300 l diesla. Nawet wlewu nie zamknęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj :facepalm: Jakieś zabezpieczenia miałeś czy korek luzem do odkręcenia? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam korek. Teraz kupiłem zabezpieczenie ale jak będą chcieli to i tak wezmą a mogą narobić większych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś przyszło pauzować na Statoilu przy Nowym Dworze Mazowieckim (s7 w stronę Elbląga) to niech się zatanowi, bo mi w czwartek wyparował prawie 300 l diesla. Nawet wlewu nie zamknęli

Tobie tylko 300 l a kierowcy z mojej miejscowości co parkuje koło domu ukradli 600 l.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie G daje, większość otwiera się śrubokrętem, a jak jest super, to przebijają bak i kierowca kończy jeszcze gorzej, bo rano nie zatankuje :(:baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox:

GILI znowu widziany na DK5 :hi: :hi: No i proszę pana - nie ładnie tak rozmawiać przez telefon podczas jazdy bez zestawu słuchawkowego! :banan::naughty:

Edytowane przez Revor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revor wracałem w czwartek po południu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem i w czwartek po południu Cię widziałem :hi: Tylko post edytowałem bo ostatni w tym temacie należał do mnie ^_^ Mijaliśmy się prawie, że na rondzie hmm w Jarogniewicach bodajże :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś coś na temat Organiki w Malborku?? Warto iść tam na początek?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam do was pytanie na temat scania r420 z 2006r z skrzynia polautomat. Możecie mi coś powiedzieć o tej skrzyni? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Auto będzie jeździć wokół "komina"

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez przemek882
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...