Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4


Maniek@

Rekomendowane odpowiedzi

miron zgadza sie A5/S5 ma 9 cali w wymierze 19 ale to kolo jest wyjatkowe i ma wyzsze ET jak i 8.5 cala szerokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odczytac numery z felgi i wszystko będzie jasne :wink:

A ja mam inne zdanie :decayed: Sam to kiedys sprawdzałem

w S5 było 8,5 cala

w A7 było 9 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odczytac numery z felgi i wszystko będzie jasne :wink:

A ja mam inne zdanie :decayed: Sam to kiedys sprawdzałem

w S5 było 8,5 cala

w A7 było 9 cali

w moim przypadku na felgach pisze 8.5cala (oryginalne S5) a gadałem z gościem to mowił ze ściagniete z S5 :wink: wiec racje ma wrclaguna (chyba:naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wypas sam taki mam tylko że metallic, jak go dobrze dopieścisz to dopiero zobaczysz jakie wrażenie robi .. Poleam zestaw kosmetyków BLACKFIRE Wet Fire Ice Combo czyli przygotowanie powierzchi , sealant + 2 warstwy wosku Ivory ....

Review - Blackfire Wet Fire Over Ice Combo V2.0 - TLC Auto Detail - Auto Geek Online Auto Detailing Forum masz efekt zymola czy svissvaxa za pół ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle masz raczej inny bo Lavagrau jest perłowa :wink: miałem ten kolorek w A3, jest świetny! zwłaszcza jak auto czyste.. i nie widać na nim aż tak rys więc to kolejna zaleta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wypas sam taki mam tylko że metallic, jak go dobrze dopieścisz to dopiero zobaczysz jakie wrażenie robi .. Poleam zestaw kosmetyków BLACKFIRE Wet Fire Ice Combo czyli przygotowanie powierzchi , sealant + 2 warstwy wosku Ivory ....

Review - Blackfire Wet Fire Over Ice Combo V2.0 - TLC Auto Detail - Auto Geek Online Auto Detailing Forum masz efekt zymola czy svissvaxa za pół ceny :)

no faktycznie jak wyjdzie troche słońca to trzeba dopieścić lakier po zimie :decayed:

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 14:18 ----------

Witam przyszedł czas na setup Letni :decayed:

Felgi S5 19" + opony 255 x 35 19"

2013_04_16_06811.jpg

2013_04_16_06910.jpg

2013_04_15_065.jpg

no i jeszcze wydech 3.0

2013_03_23_057.jpg

2013_03_23_059.jpg

Podziękowania dla Mirona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koza :decayed: teraz to obowiązkowo program :wink: bo ostatnio widziałem że ten klekot nie może tych kół uciągnąć :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie, pięknie - powiedz dużo miałeś roboty z wydechem - był jakies niespodzianki czy bez problemu Ci to ktoś wyrezał ?

Ps. zderzak tył masz swój czy mój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wydechem nie było tak zle najgorzej to wszystko spasować zeby było równo :wink:a zderzak mam swój tyko dokładke przełożyłem teraz to trzeba troche nad mocą pomysleć :naughty: bo fakt coś ostnio wolno sie poruszam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż co tam wyrezałeś w tej biedzie :decayed: tylko przed fotkami to umyj i odkurz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż co tam wyrezałeś w tej biedzie :decayed: tylko przed fotkami to umyj i odkurz :facepalm:

spokojnie na wszystko przyjdzie czas :decayed: a Ty lepiej bierz się za podstopnice i nakładki na pedały z rs4 b7 bo jesteś po tyle hehe:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko. Widzę podobieństwo do mojego :D kolor i też 19"" :D

Jakie masz lampki w rejestracji bo ja wsadziłem hella ale walą błąd spalonej zarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ori z A5 także niema żadnego błędu tu masz info co i jak zrobić http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/ a w dziale sprzedam ktoś ma do sprzedania takie lampki także nic tylko modzić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...