Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY


mekto

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmienie to miał jak był przelot pełen. Teraz ma przelot środek i seria końcowy - już nie dawałem rady na trasie. Będzie niedługo pomiar i strojenie bo turbo też nowe poszło. Ale szału nie będzie bo nie chcę - za ciężkie auto do dużych wartości - już szukam czegoś mniejszego do upalania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie to miał jak był przelot pełen. Teraz ma przelot środek i seria końcowy - już nie dawałem rady na trasie. Będzie niedługo pomiar i strojenie bo turbo też nowe poszło. Ale szału nie będzie bo nie chcę - za ciężkie auto do dużych wartości - już szukam czegoś mniejszego do upalania :cool1:

Autko jest super tylko że akurat to ma za mały silnik :no: ale wygląd ma :kox: tylko że założył bym jeszcze jakieś progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio sprzedajesz to cudo? :P Możesz opisać całe wyposażenie bajery moc i to co jest w nim zrobione i z czym sprzedajesz? Mi się szczerze podobają lepiej te felgi w chromie z pierwszej strony :) ale to kwestia gustu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co zamieniasz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to się pochwalę. Teraz trzeba znaleźć nowego właściciela dla mojej A4.[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:15_________________________________________________Właśnie odjechało z nowym właścicielem.

Może niedługo się pojawi na forum to będzie się chwalił.

Trzeba zacząć coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...