Audi A4 B5 przerobka na B7

loloA4

o kurcze, to ja jutro się zabieram za rezanie z mojego B6 na Bentleya :wink:

:grin: dobre tylko pamietaj ze graty beda troche drozsze niz te od b7 :decayed:

Jakieś trzy tygodnie jadąc w DE na A14 w okolicach Leipzig mijałem podobny projekt B5avant a przód z B7 rej. KLI coś tam i z tyłu miał klubowe ramki...jechałem trochę równo z gościem bo chciałem się "temu" przypatrzeć, ale szczerze powiem, że nie trzymało się to ni kupy ni d*py ja bym czegoś takiego dla siebie nigdy nie zrobił:thumbdown:

Aż wstyd że miał te klubowe ramki :kwasny:

Aż wstyd że miał te klubowe ramki :kwasny:

To samo pomyślałem:kwasny:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.