Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 przerobka na B7


loloA4

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się podoba, kto by mi pomógł tak przerobić b5 ?

Mrogal coś rzeźbił ale jakaś szeroka buda mu wyszła, i kolor zwalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi więc tu się dospawa tam się maźnie, wygładzi i gitara. A wieś gra i tańczy:facepalm: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go nie raz, w dodatku kopci jak smok :grin:

Za to ma środek w skórze -chyba po milionie km najazdu:grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie powinni mieć prawa kupna samochodu... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem tak zrobiona b5 na krakowskich blachach :decayed: moze ktorys z kolegow z krk wie kto to? widziana na autostradzie a4

Jeździła zielna B5 avant zrobiona z przodem od B7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobka z b6 na b7 fajnie wyglada prawie jak ori. ludzie rzezbia bo nie maja co robic niektorym to fajnie wychodzi innym gorzej. wszystko podobnie tak jak robic z a4 rsa i tu i tu trzeba rzezby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem przerabianie b5 to porazka jak bym mial tyle kasy i bawienie sie w przerobki to wolalbym wystylizowac na rs4 b5 , albo kupic normalna b7 a takie cos to jest zgroza:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to w ogóle porażka, kompleks, i wstyd na całą wieś. Nigdy w życiu..... wstyd wstyd wstyd :facepalm: To wygląda mi na jakieś dowartościowanie się. W innym przypadku nie widzę sensu takiego "badziewiarstwa i niszczenia modelu auta" Pewnie jest wiele osób ktore się ze mna nie zgodzi ale cóż.... Nie lubie wieś tuningu i tego typu kaleczenia samochodu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak mojego kumpla rodzice z 10 lat temu mieli syrenke,jak wjeżdżał na osiedle to sie chował albo zakrywał się kurtką ze wstydu :grin:, to samo bym robił na miejscu pasażera takiej przeróbki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...