Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dopasowanie dodatkowego kluczyka


Wojtas-3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem audi A4 B6 z jednym kluczykiem. Chce dokupić dodatkowy. Moje oznaczenia to 8Z0 837 231/355029 433.92 MHz. Mam możliwość zakupić kluczyk o numerze 8Z0 837 231D/2024A4 433.92 MHz. Moje pytanie to czy ten kluczyk, mimo że dodatkową literkę D ale tę samą częstotliwość da się zaadaptować do immo i kompa? Moje audi to A4 B6 1.9TDI a kluczyk zakupiony byłby od 2.5 automatu, ale podejrzewam że to nie ma większego znaczenia. Z góry dzięki za pomoc.

---------- Post dopisany 03-12-2012 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 13:44 ----------

Nikt, poważnie nikt nie ma wiedzy na ten temat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kompa tak, przynajmniej u mnie zgrał sie, ale do immo to i tak pestke trzeba zmienić i zaprogramować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literka moze miec wplyw.Sprawdzic nie możesz??Bo kupowac w ciemno to troche ryzyko.Poza tym oznaczenie pilota nie ma wplywu na immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kluczyk 231 przystosować do wersji A4 B6 z kluczem 231D - niestety ale na vagu go nie było widać. Nie dał się zakodować. odezwij się na PW kolego to może się zamienimy . Mam kluczyk 231.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie czestotliwosc pilota. Ja przyuczylem do swojej b6 kluczyk od b7 i hula. Oczywiscie o tej samej czestotliwosci.

Sent from my iPhone using Tapatalk

jakim cudem skoro w B7 jest 434 MHz

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Próbowałem kluczyk 231 przystosować do wersji A4 B6 z kluczem 231D - niestety ale na vagu go nie było widać. Nie dał się zakodować. odezwij się na PW kolego to może się zamienimy . Mam kluczyk 231.
dlatego pisalem ,że lepiej sprawdzic bo literka może okazac sie ważna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literka jest bardzo ważna , jak by nie była istotna zmiana to by nie dodawano nowej literki. Częstotliwość , to jest tylko "linia" nośna po której przesyłany jest sygnał. Po tej linii dopiero przesyła sie informację w odpowiednim "systemie" i dopiero potem w zakodowanym kluczu. Częstotliwość to tylko taka linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b7 sa 433 i 434. Ja oczywiscie zaprogramowalem 433.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dokładnie tak w b7 są 433 i 434 MHz a literka ma znaczenie.

Ja u siebie mam kluczyk 8E0 837 220 Q 433MHz a chciałem zakodować 8E0 837 220 K 433Mhz,gdzieś wyczytałem,że są ze sobą zamienne.

MK w ogóle nie "widział" kluczyka "K"-kluczyk(pilot) był sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a gdzie mozna sprawdzic czestotliwos bo ja tez bym sie pobwail w to bo tez mam jeden kluczyk pomoz ektos na priv dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj też napisze..jakie immo powinienem kupić do a4 b6 2001r. ?

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

co muszę kupić żeby go zaprogramować ? i odczytać pin?

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

czy taki kabel wystarczy do całej roboty ? VAG K+CAN COMMANDER 3.6 LICZNIK PIN IMMO TACHO +CD (2819369681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam rade ogarnąć pin + zakodować immo tym kablem czy szukać czegoś innego ? ew co innego dokupić żeby całą operację od ściągnięcia pinu i kodów dostępu do zaprogramowania klucza ?

ten będzie ok ? Chip, immo, transponder ID48. (2783050020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transponder jest ok.Kabelkiem wyciagniesz pin a VCDS zaadoptujesz immo tak dla bezpieczenstwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...