[FB]Pomożcie mi w przywróceniu dawnego blasku mojej A4-ce

AndrzejAj3

Zgłosiłem swój samochód do programu Samochód marzeń kupi i zrób, dodatkowo dodałem komentarz o tym na fb na ich oficjalnej stronie, dlatego wszystkich forumowiczów proszę o zlajkowanie mojego komentarza, ponieważ jak zobaczą tą osoby z programu, że mam dużo lajków to i może wybiorą mój samochód, a uważam, że fajnie było by zobaczyć nasze B5 w programie :)

Andrzej Mazur

Nawet nie ma ramek klubowych, to jakie ono nasze :grin:

Witam serdecznie,

Mam do sprzedania swoje Audi A4, rok produkcji 1996, przebieg 254000km, silnik 1,8ADR, założona instalacja gazowa, bogate wyposażenie skóra, klimatyzacja automatyczna itd,

Link do aukcji, gdzie jest obszerniejszy opis:

__Najlepsze A4 na allegro! Super stan FULL Opcja__ (2542601160) - motoAllegro

Samochód stoi na 18" + do tego dokładam stalowe 16" na zime

Kupiony w Polskim salonie

Posiadam do niego 2kpl kluczy jak i pełną teczkę z fakturami, dokumentami, książką serwisową itd

Kontakt: 514-240-267

Cena jaka mnie interesuje to 10900zł do lekkiej negocjacji.

PS: Proszę nie pisać zbędnych komentarzy typu: "za tą cenę to będziesz jeździł nim do śmierci" itp, bo wiem co mam i co sprzedaje !!

Gdyby nie fakt, że potrzebuje większy samochód to na pewno nie zdecydowałbym się go sprzedać

To chyba tyle ;-)

Jeszcze link do aukcji: __Najlepsze A4 na allegro! Super stan FULL Opcja__ (2542601160) - motoAllegro

Kontakt: 514-240-267

No to nie rozumiem, taka igła, nic tylko jeździć i chcesz żeby Ci ją doprowadzili do porządku? :facepalm::thumbdown:

nie jest w idealnym stanie, lakier należałoby odnowić (rysy, wgniecenie na tylnych prawych drzwiach, odpryski na masce) ,koła zregenerować (prostowanie + malowanie), tapicerkę zregenerować, więc jest co do roboty ;

Gość donuska90

Andrzej Mazur

Nawet nie ma ramek klubowych, to jakie ono nasze :grin:

Też zapytałam na FB, gdzie są ramki :decayed:

Czy wszystkich zjada zazdrość, ze kolega może wystapilby w programie? Ja bym chciał zobaczyć jak zrobią jego auto, bo zwykle jak oglądam przed i po renowacji aż się człowiek zastanawia czy mojego by nie zabrali, tylko się cieszyć, gdyby koledze z klubu udało się dostać do programu, powodzenia życzę

A ciebie dziwi takie zachowanie ludzi? nie wiem tylko czy to jest zazdrość czy coś gorszego. Jak tak siedzę za granicą i otoczony jestem ludźmi o zupełnie odmiennej od polskiej mentalności to momentalnie widać, że Polak to całe życie ze skrzywionym ryjem chodzi bo coś mu nie pasuje, zawsze jest coś nie tak, bo to, bo tamto, bo te uny winne i tak dalej. Największego wkur... zalicza jak się komuś innemu powodzi ale za to Polak ma największą radość (i jedyną) kiedy drugiemu spotka nieszczęście. Byle dokopać, wtedy się wszyscy zlatują żeby dorzucić coś od siebie.

Ludzie maja tyle czasu, że zamiast wejść na FB i lajknąć co zajmuje 2 min potrafią siedzieć przed kompem 10 minut odkopywać stare posty i drążyć temat, gadać o pierdołach zamiast pomóc.

Ja też bym chciał zobaczyć B5 Andrzeja w programie i akurat nie razi mnie nawet brak ramek :] może akurat ma naszykowanie świeżutkie do TV:P