Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy drzwiowe dolne - Co myślicie? Nowe czy wywalić to dziadostwo


odiss

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę nad wywaleniem tych listew, robił ktoś już coś podobnego?? Chciałbym tylko zobaczyć jak sie takie auto prezentuje.

poobcinać mocowania spinek.. i prysnąć drzwi do środkowych listew

tak czy inaczej do pomalowania mam przedni i tylni zderzak, także w sumie bez różnicy czy dojdą drzwi.

Materiał na drzwi baza i klar koło 150 zł

Koszty malowania 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wywalił u siebie te listwy tutaj masz temat o jego aucie zobacz jak to wygląda http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-5-afn-q-prawdopodobnie-jedyna-hakiem-pl-jesienna-sesja-s-112-a-24592/

osobiście wymieniłbym te listwy a nie usuwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że listwy nowe wychodzą 2x drożej niż kolega by wywalił listwy i sobie pomalował. Jednak bez progów np. S4 czy Omega + rezanie brzydko wygląda imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te listwy z co zauwazyłem osłaniaja przed dostawaniem sie błota na próg w aucie. U mnie też do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim wymieniłem na nowe znalazłem na allegro gościu sprzedaje komp.i wychodzi dużo taniej niż w serwisie a są to oryginały ulepszone to znaczy, mają plastykowe szyny zamiast metalowych które pęczniały z czasem, a jak utniesz mocowania listw to zawsze w jakimś stopniu uszkodzisz ocynk i po drugie będziesz miał zabłocone wnęki drzwi i może wystąpić niewielki szum powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tego sie obawiam troszkę że będzie szumieć, albo zaczną bąble wychodzić później... ale listwy te co mam są serio ohydne.

Komplet listew 400 zł... hmmmm Twardy orzech do zgryzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te listwy jak masz nowe to trochę wytrzymają przecież nie wymieniasz tego co rok (chyba że uszkodzisz :facepalm:), poza tym jak zaczniesz coś z blacharką kombinować to może potem nie ciekawie wyglądać np lakierowanie wiesz jak jest inny odcień czy coś w tym temacie, ja bym zostawił listwy i sukcesywnie wymieniał, robię tak u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może orientujecie się czy podpasują do A4 b5 listwy boczne z C4 ? Listwy DOLNE drzwi AUDI 100 C4 A6 listwa KOMPLET (2959052826) - motoAllegro

Kolego również jestem ciekawy czy pasowałby do A4 B5. Po porównaniu zdjęć ze zdjęciami ori listw z ASO to trochę się różnią bo to w sumie zamienniki ale na długość raczej dałoby radę to spasować. Najważniejsze jest to czy wysokość mocowań (mierząc od progu) pokrywa się w B5 i A6 C4. Gdyby tylko ktoś mógł to sprawdzić kto ma dostęp do A6 C4.

Na pewno ich jakość nie jest porównywalna z ori ale zawsze byłaby to jakaś inna opcja jak ori za ponad 400zł.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...