Skocz do zawartości
IGNOROWANY

osiągniecie 90stopni AJM jaki czas ??? !!! kto ma ajm ??


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam w moim ajm zostal wymieniony termostat niestety bez duzych rezultatow,, auto aby osiagelo 90stopi potrzebujeje ponad 1,5 godziny jazdy po miescie, dolny wąz zimy a nawet jak osiagnie 90 stopni juz i zgasze odpale za 10 minut znowu potrzebuje dlugiego czasu aby osiągnoł daną temperature (i wąz dolny jest nadal zimny)

czego to moze byc objaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,myślę że możesz mieć problem z wskaźnikiem lub czujnikiem temperatury w moim poprzednim Audi 80 b4 miałem podobnie i okazało się że w liczniku luty dobrze nie łączyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego rozwarzalem to ale dolne weze są zimne... od chlodnicy tak jak by termostat nie otwieral a jest nowy zamontowany czy mozliwe ze jakis trefny?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego rozwarzalem to ale dolne weze są zimne... od chlodnicy tak jak by termostat nie otwieral a jest nowy zamontowany czy mozliwe ze jakis trefny?..

To że termostat jest nowy, wcale nie gwarantuje jego sprawności. Także zapitalaj do sklepu reklamować tego padalca:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze swiece dogrzewajace ci sie wysraly, lub czujnik cieczy chlodzacej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma czujnik temperatury do dolnych węży? Sprawdź, też czy nie masz zapowietrzonego układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowietrzony nie jest... niech ktos sie wypowie kto ma diesla bo w PB jest inaczej szybciej sie nagrzewa... (mam drugie 1.8T)

czy z tytułu ze jest na minusie i dolny wąz non stop cieply czy jak osiagnie 90 stopni to dolne weze i płyn w zbiorniczku pownien byc ciepły

ps ktory czujnik bo slyszalem ze są dwa o ktorym mowa o tym co jest przy chłodnicy na krućcu dolnym weżu?? i czy jest jakas zada montazu weże

mam namyśli... Pobierz plik wymiana termostatu jpg | TinyPic.pl - Najlepszy darmowy hosting zdjęć, obrazków, fotek chodzi mi o te przekrecania termostatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadz tekture pomiedzy chłodnice klimy a chłodnice wody

na całej powierzchni i sie przejedz

czasami tak jest że nowy termostat musi sie "dotrzeć"

gwarantuje że poskutkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadz tekture pomiedzy chłodnice klimy a chłodnice wody

na całej powierzchni i sie przejedz

czasami tak jest że nowy termostat musi sie "dotrzeć"

gwarantuje że poskutkuje

ooo tego to nie wiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...