Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja a4 b6 210KM quatro 6 gang


Jozymek23

Rekomendowane odpowiedzi

w pierwszym poscie jest wrzucone wiecej fotek, na 19 s-line oraz wnetrze

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

w miedzyczasie auto stalo na unikatowych felgach s-line 20" 9j et-25 w polerce+ chromowane dekle no name.

auto wygladalo super, ale nacieszylem sie tylko tydzien czasu, dopuki ktos nie zatrzymal mnie na ulicy i powiedzial ze chce je kupic.,

wiec musialem zdjac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to autko w sezonie na wale miedzyszyńskim/nadwiślance zaparkowane, na zywca przyciaga uwage na tych keskinach, a co do S-line dobrze ze z nich zrezygnowałes, nie wygladają totalnie:wink:

a 210 z VTG traktuj z przymróżeniem oka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 210 z VTG traktuj z przymróżeniem oka:decayed:

dokładnie:grin:

jakis czas temu ciąłem sie na obwodnicy 3M z taką B6,gościu dostał baty kilka razy,zjechałem z tarsy,a gostek za mną,wjechałem na parking marketu,szukam miejsca,gostek cały czas za mna,myśle -co on chce?,zaparkowałem,staną przede mną,wychodzi i pyta ile mam koni w tym dwaipółtedei,bo on ma 204 i go objechałem,mówie 190,gości na to "k**wa",pogadaliśmy chwile,okazało sie że program robił w vtechu:decayed:

keskiny za***iste:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, na wykresach tak wychodzilo, po chipie chodzila lepiej niz seria, a jak zmienilem pompe wtryskowa to juz czuc duzo lepiej niz wczesniej.

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Widziałem to autko w sezonie na wale miedzyszyńskim/nadwiślance zaparkowane, na zywca przyciaga uwage na tych keskinach,

mozliwe ze widziales bo tam mieszkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz obniżone to a4 ?

Podoba mi sie ta felga. Pasuje do bryły B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

w miedzyczasie auto stalo na unikatowych felgach s-line 20" 9j et-25 w polerce+ chromowane dekle no name.

Masz zdjęcia na tych 20" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wspomnialem silnik 2,5tdi 180Km na 210 zrobiona

na pewno nie ma 210PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się felgi za***iście podobają! ori keskiny? daj jakiś opis, wyposażenie, plany modów itp. :wink: bo same fotki to tak nie bardzo..

a jakie niby maja być? nikt nie będzie podrabiał firmy która zajmuje się podrabianiem felg... keskin na czele ze swoimi podróbkami oz futury czyli kt1 imitującymi felgi skręcane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...