Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzwigienka od otwierania maski z przodu


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam. mam pytanie czy ta dzwignia za ktora sie ciagnie zeby otworzyc maske z przodu jest na linke czy elektryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej co jakiś czas sprawdzać...tym bardziej jeśli jest ułamany języczek...ja tak mam:facepalm:

bo pozostanie wyrywanie grilla i męczenie się z odkręcaniem 3 śrubek 10tek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja grila nie wywalałem po zdjęciu osłony silnika stojąc w kanale bawiłem się pogrzebaczem i lusterkiem na teleskopie jak mc"giver jakiś :facepalm: ale z twoim silnikiem 2,5 to bym się pociął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwojga złego lepiej niż od dołu...nie trzeba tak się gimnastykować i mieć takich dłuuuugich kluczy.

nie wspomnę o kanale czy lewarowniu auta...

wystarczy mały taborecik i trochę cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do wątku. U mnie maska otwiera się, ale trzeba dość siłowo pociągnąć za wspomnianą dźwigienkę. Czy to oznaka wyrobienia linki czy samej dźwigienki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siłowo.... znaczy ciężko idzie, czy łapie dopiero pod koniec ciągnięcia?

jeśli to drugie... to wyciągnięta linka, tudzież zerwane mocowanie w komorze silnika i linka idzie z pancerzem.

jeśli to pierwsze... to potrzebna regulacja na gumowych odbojnikach przy zamku...jest ich 4

a może sama linka jest środku pancerza zapieczona przez rdzę...

można ODPIĄĆ, psiknąć WD40 do pancerza i próbować ją rozruszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siłowo.... znaczy ciężko idzie, czy łapie dopiero pod koniec ciągnięcia?

jeśli to drugie... to wyciągnięta linka, tudzież zerwane mocowanie w komorze silnika i linka idzie z pancerzem.

jeśli to pierwsze... to potrzebna regulacja na gumowych odbojnikach przy zamku...jest ich 4

a może sama linka jest środku pancerza zapieczona przez rdzę...

można ODPIĄĆ, psiknąć WD40 do pancerza i próbować ją rozruszać...

źle się wyraziłem w takim razie, łapie pod sam koniec i mam wrażenie że zaraz ta dźwigienka zostanie mi w rękach...Linkę mogę kupić nową, bo akurat w salonie kosztuje niewiele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnij na żywca jak to wygląda pod maską....sprawdz szczególnie mocowania linki do nadwozia, czy pancerz siedzi na swoim miejscu. najlepiej weź kogoś do pomocy niech rusza dzwignią a ty oglądaj.... zobacz jeszcze samą linkę w punktach mocowania w zamku(łatwo się ją wyciąga i wkłada) oraz przy dzwigni w kabinie, czy nie jest zardzewiała lub popękana...wtedy podejmiesz decyzję czy wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do wątku. U mnie maska otwiera się, ale trzeba dość siłowo pociągnąć za wspomnianą dźwigienkę. Czy to oznaka wyrobienia linki czy samej dźwigienki?

Też miałem jakiś czas temu ten problem, aż w końcu urwałem rączkę i nie mogłem otworzyć maski. Pojechałem do blacharza, udało mu się otworzyć i okazało się, że linka się trochę przyblokowała. Zamiast luźno "chodzić" pod maską była tak jakby napięta co powodowało opory podczas ciągnięcia rączki. Radziłbym jak najszybciej to sprawdzić, bo znając życie urwiesz rączkę w najmniej odpowiednim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam taki sam problem jak wy.

tylko audi a4 B5

Maska się podnosi lecz jak ciągnę za tą dźwignie nie otwiera:( od spodo wchodzić nie mam jak bo zimno i mroźno u mnie jest:), a muszę naładować aku

Powiedzcie mi jedną rzecz jak zdjąć ten girl(chodzi o ten grill ze znaczkiem audi tak?) on jest na klej czy jak?? bo boje sie ze jak wyciągnę go to nie wstawię??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 jest na zaczepach....trzeba tylko uważać aby ich nie połamać szczególnie teraz gdy jest tak zimno...

w B5...:eusathink: trzeba by sprawdzić zdjęcia, albo elsę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...