Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli czuć wiosnę i trzeba zaczynać rezać :wink: wpadła kiera multi s-line B8 :decayed:

no Karol pozazdrościć kiery :decayed::slina:

Dzięki :decayed: kurde to już 4 kierownica w moim aucie :facepalm::kox:

A u mnie jest wiosna jak się trawa zazieleni jak sie cipka zaczerwienie jak h*j stoi jak sosna wtedy jest prawdziwa wiosna :decayed:

:buahaha:

Karol bardzo dobra dezyzja z ta kiera:wink:.... tzn chodzi mi o dezycje sprzedazy starej:decayed: :banan:

dobrze że trafiła w dobre ręce :good:

Karol, odpisz na sms bo cos ostatnio nie piszesz:grin: :grin:

ło karwa ustaw sie w kolejce:polew: :polew::polew: :polew: łącznik ma dużo smsów:polew: :polew::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 11:36 ----------

Wiosenne porządki i letnie felgi :decayed:

63950460.jpg

93078155.jpg

45345110.jpg

61300526.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol musisz delikatnie w dół zejść bo koła sie gubią - poza tym malyna :kox: widzę że tunel na mnie czeka :naughty: dbaj o niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś będzie większe koło :) póki co ten wzór mi się podoba :decayed: dzięki Tomek za fele, jak wyważali mówili że idelanie proste i wyważone :wink:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Karol musisz delikatnie w dół zejść bo koła sie gubią - poza tym malyna :kox: widzę że tunel na mnie czeka :naughty: dbaj o niego :decayed:

Marcin coś tam dla mnie kombinuje żeby auto niżej stało :naughty: Rafał tunelik jest Twój tylko musze z Dońkiem się umówić na montaż kilku gratów, to się go wyciągnie. Idealny nie jest, ale dosyć ładnie wygląda, sam zobaczysz, najwyżej wyrzucisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś będzie większe koło :) póki co ten wzór mi się podoba :decayed: dzięki Tomek za fele, jak wyważali mówili że idelanie proste i wyważone :wink:

jak się stykniemy to się pomylisz i wsiądziesz do mojej :decayed: chętnie Twoje wnętrze widział bym u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare razy zawitasz u Dońka, Marcina i będziesz miał wnętrze lepsze niż moje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare razy zawitasz u Dońka, Marcina i będziesz miał wnętrze lepsze niż moje :kox:

Karol, ja z nimi to już mogę tylko wódy się napić :grin: bo inaczej mi żona podziękuje i walizki na próg wystawi :decayed: także trzymam kciuki za zewn. s-line u Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: dobrze że chociaż napić się pozwala :wink: S-line zewnętrzny powolutku będzie, tak naprawdę nie mam "tylko" zderzaka przedniego :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam s-line tył z pdc, ale bez otworów na kominy, czeka na malowanie. Z S4 pięknie wygląda :slina: pewnie założe ten zderzak i będę od nowa szukał podwójnego wydechu i zderzaka S4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam s-line tył z pdc, ale bez otworów na kominy, czeka na malowanie. Z S4 pięknie wygląda :slina: pewnie założe ten zderzak i będę od nowa szukał podwójnego wydechu i zderzaka S4 :kox:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu chyba chyba codziennie audianka sprzatana :) moze podrzuce Ci moja corcie to bedzie przynajmniej co sprzatac. A na powaznie to bardzo ladnie sie prezentuje w letnich papuciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj śmiało wysprzątamy obie przy browarze :decayed: dziex :)

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 14:43 ----------

W weekend wywaliłem korbki z tyłu :facepalm:

korby.jpg

Pojawiły się też blendy Bose :decayed:

boself.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z tym BOSE w B6stkach jest jak w beemkach w m pakiecie, więcej ich niż producent wypuścił :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin będzie jeszcze podpinał kilka kabelków a jakże :decayed: ale to za pare dni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...