Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie. Jestem nowy i szukam przyjaciół heheh :D Po co tu wlazłem ?!?! Hmmm... Auta jeszcze brak, tzn jest ale Opel Vectra B i od pewnego czasu cierpie na posiadania A4 B6. Były mysli o LAgunie II, Alfie 156 potem Passat B6...no i....w końcu Audi. Tak - też tak jak wy uważam że jest pikne:) I nie podlizuje się tu, tylko stwierdzam fakt. Jestem w trakcie poszukiwań za granicą "mojego marzenia". Interesuje mnie tlyko i wyłącznie model 2002 z silnikiem 1.9 TDI. Marzy mi się 130km ...no ale co zrobie jak znajdzie się jednak dobry stan ale AVB. Jak to co zrobie? Pewnie kupię :) Nie wiem tylko czy to nie za słaby silniczek na auta tej masy i wersję kombi no bo jasna rzecz że chciałbym, aby kolejne autko było mocniejsze o mojego 115 konnego opla w benzynie. Mam nadzieje że dobrzy ludzie uzależnienie od marki "4kółek" pomogą jak będzie trzeba.... Raz jeszcze Witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku jestem posiadaczem A4 2.5 TDI Avant 2003 r. , póki co autko sprawuje się całkiem nieźle, no ale zawsze się coś człowiekowi przydarzy więc zaglądam na forum aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz poczytać jaki inni mają problemy i pomóc im je w miarę możliwości rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem szczęśliwym dumnym Audi A4 1.9 TDI od Listopada 2006. Moja Czarna Perła ma automatyczną skrzynię biegów. Jezdzi pysznie. Pojawiają sie czasem jakieś drobne problemy jak teraz z klimatyzacją, oraz różne watpilwości i zapytania dot. działania tej maszyny. Dlatego też postawnowilem zapisac sie do klubu. Sam rownież chętnie podziele sie doswiadczeniem, choc jest ono niewielkie. Witam wszytstkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...