Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

maly opisik mojego autka........audi a4 z 1995 ze standardowym silnikiem 1.6 102ps.....zmiany{ silnik audi a4 1.8 t 150ps+chip 165-170ps. filtr stozkowy strumiennica wydech od 1.8 t.......zmiany nadwozia to przedni zdezak od s-ki progi od s-ki tylna nakladka pod zdezak tez od s-ki alufelgi 16" na oponach 205 troche malo ale nie dlugo wjada 17 lub 18........zmiany w srodku prawie zadne tylko male chromowane dodatki biale zegary swiecaca galka biegow....nie dlugo skora kremowa.......audio....hmm jednostaka calosc apiny..{monitor 7" 1440*234 pixeli wzmacniacz okablowanie skrzynia basowa ale nie na caly kufer......slicznie gra hehe..... :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Na początku chciałbym się serdecznie przywitać. Właśnie wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 1,8T quatro z 96 roku. Zmieniłem ją z vectry B 1,8 z 98 roku. Tak więc napewo będe sporo pytał bo jest to inny świat samochodowy:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich audimaniaków :hi:

Na razie byłem w posiadaniu AUDI 80 B2 1,6 benz + LPG przez 14 lat. Przejechała ze mną około 300k km i jeździ dalej ale już nie ze mną. ;(

Teraz w posiadaniu jest AUDI 80 B4 2,0 ABK benz + LPG od 3 lat oraz VW GOLF 1,9 GT TDI AFN+ od roku.

Na oba autka złego słowa nie powiem i koncernu VW&AUDI nie zmienię na żaden inny.

Jako że zasmakowałem jazdy TDI o których wcześniej miałem jedno zdanie - klekocą i dymią - zaczynam coraz bardziej chorować na :drool: A4 B6 1,9 TDI AVF raczej w Avancie chciałbym z :quattro: a po zakupie program będzie obowiązkowo tak jak w golfie.

Czytając to forum będę się starał, korzystając z Waszej wiedzy i doświadczenia, znaleźć odpowiednie dla siebie autko i zwracać uwagę na zagrożenia jakie mogą mnie spotkać.

Pozdrawiam wszytkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum i zapraszamy do czynnego udziału.

Mały OT:

B6 AVF Quattro - już zacznij szukać, bo złapać AVF w Q jest spory problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...