Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj w klubie... :hi:

Zapraszamy do aktywnego udziału w zyciu klubu... :th:

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:Witam

Pozdrawiam Tych co jeżdżą A 4 - kami i tych co będą jeździć i Tych którzy jeszcze nie jeżdżą!!!

Warto mieć takie cacuszko i nim się poruszać!!! Naprawde sama przyjemność!!! Zaczynałem kiedyś od Fiata 126p.

Nie urażając i obrażając nikogo bo przecież jeździłem "maluchem" to nie samochód ani nawet przyrząd do jeżdżenia, to po prostu troche złomu na gumowych kołach.

Pozdrawiam

Wszystkich i myślę że nikogo nie obraziłem, a jeżeli tak to bardzo :notworthy: ale to bardzo przepraszam.

Przyjemnego śmigania po "czarnych ścieżkach"

Andrzej

Opublikowano

Witamy :hi: Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forumowo-klubowym oraz na spoty.

Info: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23920.0

Opublikowano

Witamy na forum :hi: i zapraszamy na spoty lokalne

Opublikowano

witaj w klubie... :hi:

zapraszamy do udziału w spotach w swoim regionie... :th:

Opublikowano

Jeżdżę sobie A4 1.9 (AHH) 2000 r., trochę latek już ma, ale dalej wzbudza zazdrość wśród znajomych :>

Dzięki tym forum dowiedziałem się paru ciekawych rozwiązań i z góry Wszystkim pomocnym duszom dziękuję.

Opublikowano

witamy i zapraszamy na spoty :a4fan:

Opublikowano

jak tak mozna forumowiczow wyrzucac??? jak byscie uproscili pisanie postow to by wiecej osob cos nastukalo .pozdrawaim

Opublikowano

witamy :hi:

jak byscie uproscili pisanie postow

:mysli:

Opublikowano

Witamy serdecznie na forum :hi:

Opublikowano

Witaj na forum :a4fan:

Zaglądnij na wątki spotów w swoim regionie :)

Opublikowano

Hej Marek

Witamy Cię

Zapraszamy do wątku "spoty częstochowskie", wpadnij w niedzielę pod OBI, więcej info w wątku!

pozdrawiamy :)

osa

Opublikowano

Szanowni czytelnicy forum :)

nazywam sie Iwona, moje auto to A4;

koniec 1996 roku bylo datą produkcji mojego cudeńka.

Śilniczek 1.6 benzynka dobrze się sprawuje, tyle że benzyna moglaby byc tańsza... :blink:

Klimatronika nie miałam możliwości przetestowania w warunkach extramalnych ze względu na kupno samochodu w październiku

Czarna tylna maska i przetarty prawy policzek (nie za mojej kadencji) to nasz znak szczególny (póki nie pojedziemy po nowy lakier)

Podsumowując, kupno mojego granatowego bączką spełniło moje jedno z ważniejszych marzeń.

Pozdrawiam

Iwona

Opublikowano

witam kolejną kobietę na forum :hi:

pozdrawiam Cię serdecznie i zaparszam do aktywnego uczestnictwa na forum.

zajrzyj do wątku "spociki i zlociki" i odwiedź klubowiczów na spocie :)

Osa :a4fan:

Wrzuć fotki audiczki do działu "Moja A4" :th:

Opublikowano

Swoje A4 Avant 1,9 tdi kupiłem w sierpniu 2007 roku, wcześniej miałem w 1998 roku moją pierwszą 80 w Stanach za całe 1950 dolców:) i od tej pory jestem zagorzałym miłośnikiem marki. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Moją A4 Avant 1,9 tdi kupiłem 3 miesiące temu. Moim pierwszym autkiem była Audi 100 Quattro 2.2 Turbo i od tamtej pory jestem gorącym zwolennikiem czterech kółek na atrapie. Po kilku latach znów wróciłem do tej marki i chyba już pozostanę. Pozdrowiam wszystkich.

Paweł :kox:

Opublikowano

witamy pasjonata :audi: i zapraszamy na spoty :a4fan:

Opublikowano

Witam Wszystkich Forumowiczow,

Z przyjemnoscia zarejestrowalem sie na Forum wielbicieli autka, ktorego i ja tez stalem sie wlascicielem: Audi A4, B5 1.8 z automatyczna skrzynia biegow.

Mimo,ze autko nie jest tak wielkie i komfortowe jak poprzednie, ktorym dosc dlugo jezdzilem (Ford Scorpio Wieloryb) i troszke biedniejszy jesli chodzi o wyposazenie to mysle, ze sprawi mi przynajmniej tyle samo radosci z jazdy i posiadania co poprzednie.

Pozdrawiam cieplo

Piotrek

Opublikowano

WItamy Cię Piotrek

MIło nam, że się zarejestrowałeś i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum A4

Zajrzyj do działu "spociki i zlociki" i odwiedź Klubowiczów na spocie :th:

Osa pozdrawia :a4fan:

Opublikowano

Witam i zapraszam do czynnego udziału na forum :a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.