Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:Witam

Pozdrawiam Tych co jeżdżą A 4 - kami i tych co będą jeździć i Tych którzy jeszcze nie jeżdżą!!!

Warto mieć takie cacuszko i nim się poruszać!!! Naprawde sama przyjemność!!! Zaczynałem kiedyś od Fiata 126p.

Nie urażając i obrażając nikogo bo przecież jeździłem "maluchem" to nie samochód ani nawet przyrząd do jeżdżenia, to po prostu troche złomu na gumowych kołach.

Pozdrawiam

Wszystkich i myślę że nikogo nie obraziłem, a jeżeli tak to bardzo :notworthy: ale to bardzo przepraszam.

Przyjemnego śmigania po "czarnych ścieżkach"

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :hi: i zapraszamy na spoty lokalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę sobie A4 1.9 (AHH) 2000 r., trochę latek już ma, ale dalej wzbudza zazdrość wśród znajomych :>

Dzięki tym forum dowiedziałem się paru ciekawych rozwiązań i z góry Wszystkim pomocnym duszom dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak mozna forumowiczow wyrzucac??? jak byscie uproscili pisanie postow to by wiecej osob cos nastukalo .pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :a4fan:

Zaglądnij na wątki spotów w swoim regionie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni czytelnicy forum :)

nazywam sie Iwona, moje auto to A4;

koniec 1996 roku bylo datą produkcji mojego cudeńka.

Śilniczek 1.6 benzynka dobrze się sprawuje, tyle że benzyna moglaby byc tańsza... :blink:

Klimatronika nie miałam możliwości przetestowania w warunkach extramalnych ze względu na kupno samochodu w październiku

Czarna tylna maska i przetarty prawy policzek (nie za mojej kadencji) to nasz znak szczególny (póki nie pojedziemy po nowy lakier)

Podsumowując, kupno mojego granatowego bączką spełniło moje jedno z ważniejszych marzeń.

Pozdrawiam

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolejną kobietę na forum :hi:

pozdrawiam Cię serdecznie i zaparszam do aktywnego uczestnictwa na forum.

zajrzyj do wątku "spociki i zlociki" i odwiedź klubowiczów na spocie :)

Osa :a4fan:

Wrzuć fotki audiczki do działu "Moja A4" :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje A4 Avant 1,9 tdi kupiłem w sierpniu 2007 roku, wcześniej miałem w 1998 roku moją pierwszą 80 w Stanach za całe 1950 dolców:) i od tej pory jestem zagorzałym miłośnikiem marki. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją A4 Avant 1,9 tdi kupiłem 3 miesiące temu. Moim pierwszym autkiem była Audi 100 Quattro 2.2 Turbo i od tamtej pory jestem gorącym zwolennikiem czterech kółek na atrapie. Po kilku latach znów wróciłem do tej marki i chyba już pozostanę. Pozdrowiam wszystkich.

Paweł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczow,

Z przyjemnoscia zarejestrowalem sie na Forum wielbicieli autka, ktorego i ja tez stalem sie wlascicielem: Audi A4, B5 1.8 z automatyczna skrzynia biegow.

Mimo,ze autko nie jest tak wielkie i komfortowe jak poprzednie, ktorym dosc dlugo jezdzilem (Ford Scorpio Wieloryb) i troszke biedniejszy jesli chodzi o wyposazenie to mysle, ze sprawi mi przynajmniej tyle samo radosci z jazdy i posiadania co poprzednie.

Pozdrawiam cieplo

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItamy Cię Piotrek

MIło nam, że się zarejestrowałeś i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum A4

Zajrzyj do działu "spociki i zlociki" i odwiedź Klubowiczów na spocie :th:

Osa pozdrawia :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...