Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, zarejestrowałem się specjalnie dla jednego pytania z powodu kupna samochodu dla mamy A4 b5, po kupnie już zaczynają się problemy, mam nadzieje, że razem je rozwiążemy :)

Sam za rok chciałbym kupić Audi A4 b6 ,b7 :wink:
Pozdrawiam :banan:
:hi:

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak kolejna i ma problem z navi :/

Opublikowano

Witam panowie od jakiegos miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 ogolnie autko jak najbardziej zachwyca zarowno pod wzgledem mechanicznym jak i optycznym. Wczesniej bylem posiadaczem mniejszej siostry z gamy audi tj. audi a3 bylo to naprawde nezawodne autko ktore z bolem serca oddalem w dobre rece:) Mianowicie zostalo w rodzinie:)) Mam nadzieje ze uzyskam od was koledzy duzo przydatnych rad a byc moze i ja bede w stanie cokolwiek i jakis sposob wam pomoc pozdrawiam:)

Opublikowano

Witam Kolegę z okolic. :hi:

Opublikowano

Cześć .Witaj w naszych kręgach :D

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Po długim i męczącym poszukiwaniu auta,znalazłam Audi B8 A4.1.8 T.i to w Polsce !a planowałam zakup w De. Póki co jestem zadowolona,jedyny wybryk z jej strony to Odma,ale po 2 dniach została wymieniona na nową i już nie piszczy ;). Do czego mogę się przyczepić to spalanie-10-12 l. średnio w mieście,w trasie ok.8,9 litrów ale tego się spodziewałam. Teraz stoi i na mnie czeka bo niestety pracuję za granicą i tutaj mam auto służbowe. Na wiosnę chcę jej sprezentować nowe felgi i liczę w tym temacie na wasze doradztwo ;) Pierwszy raz zapisałam się do klubu samochodowego i myślę,że będę mogła się tutaj dowiedzieć wielu interesujących informacji na temat mojego auta.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witamy :hi:

P.S. "ostry" nick :kox: .

Opublikowano

Witaj ☺

Opublikowano

Witaj ☺

Opublikowano

Witaj ☺

Opublikowano

Witaj ☺

Opublikowano

☺✌Witaj

Opublikowano

☺✌Witaj

Opublikowano

Czołem.

Opublikowano

Witaj w gronie miłośników :audi::a4fan::hi:

Opublikowano

Witaj!

Sporo tu naprawdę kumatych ludzi na których pomoc zawsze można liczyć :)

Opublikowano

Po długim i męczącym poszukiwaniu auta,znalazłam Audi B8 A4.1.8 T.i to w Polsce !a planowałam zakup w De. Póki co jestem zadowolona,jedyny wybryk z jej strony to Odma,ale po 2 dniach została wymieniona na nową i już nie piszczy ;). Do czego mogę się przyczepić to spalanie-10-12 l. średnio w mieście,w trasie ok.8,9 litrów ale tego się spodziewałam. Teraz stoi i na mnie czeka bo niestety pracuję za granicą i tutaj mam auto służbowe. Na wiosnę chcę jej sprezentować nowe felgi i liczę w tym temacie na wasze doradztwo ;) Pierwszy raz zapisałam się do klubu samochodowego i myślę,że będę mogła się tutaj dowiedzieć wielu interesujących informacji na temat mojego auta.

Pozdrawiam

Witaj !

Miło gościć na forum miłośniczkę OOOO płci pięknej,

Pozdrawiamy i służymy pomocą :D

Opublikowano

Witam was serdecznie.jak widac jestem tu nowy i szczerze mowiac o audi nie wiem za wiele. Kilka dni temu kupilem A4 2012r 2.0 tdi 140 km multitronic. zauwazylem brak nawigacji w bagazniku no i teraz pytanie do was. Czego tam brakuje konkretnie (nawi,zmieniarki plyt cd ???) a moze czegos jeszcze?? chcialbym sie dowiedziec dokladnie co musze dokupic (nazwe,ew.symbol..), zeby nawi smigala jak powinna. Mieszkam w UK wiec jezeli sprzet,ktorego brakuje moglbym kupic w Polsce (moze taniej?) bez problemu by pasowal byloby swietnie, dziekuje i pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich po raz pierwszy , po jakim czasie mozna dodawac ogloszenia w dziale sprzedam , kupie?? Dzieki za pomoc i pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.