Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zarejestrowałem się specjalnie dla jednego pytania z powodu kupna samochodu dla mamy A4 b5, po kupnie już zaczynają się problemy, mam nadzieje, że razem je rozwiążemy :)

Sam za rok chciałbym kupić Audi A4 b6 ,b7 :wink:
Pozdrawiam :banan:
:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie od jakiegos miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 ogolnie autko jak najbardziej zachwyca zarowno pod wzgledem mechanicznym jak i optycznym. Wczesniej bylem posiadaczem mniejszej siostry z gamy audi tj. audi a3 bylo to naprawde nezawodne autko ktore z bolem serca oddalem w dobre rece:) Mianowicie zostalo w rodzinie:)) Mam nadzieje ze uzyskam od was koledzy duzo przydatnych rad a byc moze i ja bede w stanie cokolwiek i jakis sposob wam pomoc pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim i męczącym poszukiwaniu auta,znalazłam Audi B8 A4.1.8 T.i to w Polsce !a planowałam zakup w De. Póki co jestem zadowolona,jedyny wybryk z jej strony to Odma,ale po 2 dniach została wymieniona na nową i już nie piszczy ;). Do czego mogę się przyczepić to spalanie-10-12 l. średnio w mieście,w trasie ok.8,9 litrów ale tego się spodziewałam. Teraz stoi i na mnie czeka bo niestety pracuję za granicą i tutaj mam auto służbowe. Na wiosnę chcę jej sprezentować nowe felgi i liczę w tym temacie na wasze doradztwo ;) Pierwszy raz zapisałam się do klubu samochodowego i myślę,że będę mogła się tutaj dowiedzieć wielu interesujących informacji na temat mojego auta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Sporo tu naprawdę kumatych ludzi na których pomoc zawsze można liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim i męczącym poszukiwaniu auta,znalazłam Audi B8 A4.1.8 T.i to w Polsce !a planowałam zakup w De. Póki co jestem zadowolona,jedyny wybryk z jej strony to Odma,ale po 2 dniach została wymieniona na nową i już nie piszczy ;). Do czego mogę się przyczepić to spalanie-10-12 l. średnio w mieście,w trasie ok.8,9 litrów ale tego się spodziewałam. Teraz stoi i na mnie czeka bo niestety pracuję za granicą i tutaj mam auto służbowe. Na wiosnę chcę jej sprezentować nowe felgi i liczę w tym temacie na wasze doradztwo ;) Pierwszy raz zapisałam się do klubu samochodowego i myślę,że będę mogła się tutaj dowiedzieć wielu interesujących informacji na temat mojego auta.

Pozdrawiam

Witaj !

Miło gościć na forum miłośniczkę OOOO płci pięknej,

Pozdrawiamy i służymy pomocą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie.jak widac jestem tu nowy i szczerze mowiac o audi nie wiem za wiele. Kilka dni temu kupilem A4 2012r 2.0 tdi 140 km multitronic. zauwazylem brak nawigacji w bagazniku no i teraz pytanie do was. Czego tam brakuje konkretnie (nawi,zmieniarki plyt cd ???) a moze czegos jeszcze?? chcialbym sie dowiedziec dokladnie co musze dokupic (nazwe,ew.symbol..), zeby nawi smigala jak powinna. Mieszkam w UK wiec jezeli sprzet,ktorego brakuje moglbym kupic w Polsce (moze taniej?) bez problemu by pasowal byloby swietnie, dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy , po jakim czasie mozna dodawac ogloszenia w dziale sprzedam , kupie?? Dzieki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...