Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj w klubie, też mam popsutą kierę ale da się z tym żyć ;)

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam mam na imię Piotrek i pochodzę z woj. Podkarpackiego. Samochód VW Bora i audi A4 b5 1.9 afn. Pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Witam wszystkich

Spoiler

 

jakiś czas temu zaniemogło mi sprzęgło w Multroniku objaw ślizganie się tarcz .

Po chwili zastanowienia stwierdziłem ze mam dawce na zmianę silnika z obecnego 1.9 110 km  z 1996r na silnik 1,9 115 km z 2000 r przed liftem

nie ma dużo roboty przy tym tylko się zatrzymałem przy zmianie instalacji elektrycznej z całym komputerem i nie wiem czy to uda sie zgrać , Pomocy  

2 foto  z 5 wtyczkami jest z obecnego silnika

1 foto z 6 wtyczkami z nowego silnika

 Z góry dzięki

 

IMG_20180401_165621.jpg

IMG_20180401_165610.jpg

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Na dniach planuje zakupić a4 b8 z 2008 roku

 

pozdrooo

Opublikowano

witam wszystkich mam na imię Marek mam 24 lata pracuje w dużym warsztacie jako obsługa mechaników zamawiam części na bieżące naprawy itp. Moim pierwszym samochodem był Fiat Marea 1.8 115 km póżniej kupiłem megane 1 classic 2002 rok 1.4 95 koni po 2 latach bezawaryjnej jazdy kupiłem Megane 2 1.6 16v 115 km i po włożeniu w nia około 6 tysięcy skusiłem się na audi.

i od trzech dni jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8 t 150 koni i od dwóch dni stoi na warsztacie  robie wycieki, filtry oleje nic groźnego :D

Opublikowano

Witam, wszystkich na forum i pozdrawiam

 

 

Spoiler

 

wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

 

 

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Edytowane przez davido1216

Opublikowano

Jestem nowy,posiadam Audi A4 B7 2.0 TFSI quatro

Edytowane przez Krzych-O57

Opublikowano

Cześć, mam na imię Jarek i posiadam audi a4 1.8t Quatto BEX :)

Opublikowano

Cześć, mam na imię Kamil, jeżdżę czarną Audi A4B5 - polift z 2000 roku. 

Opublikowano

Witam posiadam audi a4 b5 1.8 benzyna

Spoiler

mam ją 3 Mc i już dwa razy po zgaszeniu silnika słychać syczenie pod deską od strony silnika pi lewej stronie i jeszcze miałem dwa razy tak jak by bulgotanie wody wydobywające się z pod samochodu tak jak by z rury wydechowej ale nie jestem pewien bo ucichlo i nie zdążyłem dobrze wysłuchać ktoś może wie co jest grane albo miał taki przypadek chce to naprawić bo mam strasznie zadbane autko i chce by wszystko cykało jak trzeba pozdrawiam 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Opublikowano

Czesc nie jestem nowy ale zmieniłem na a4 b7 1.8 t .

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Witam wszytskich

Spoiler

 

potrzebuje lampy przod do audi a4b6  europa najlepiej okolice trojmiasto 

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

 

Opublikowano

Romek audi a4 b8 Pełczyce

Opublikowano

Cześć,
Chciałem się tylko grzecznie przywitać. Na co dzień jeżdżę A4 b8 Avant. 
Sebastian z Myślenic

22.jpg

Opublikowano

Cześć, Nazywam się Piotr jeżdżę Audi A4 b5 1.6 95r

Opublikowano

To może słowem wstępu...

Z miasta Łodzi się pochodzi co łódeczka w herbie płynie :D

Tylko popłynąłem... Aż na wyspy :P

Dopiero co kupiłem Audi A4 B7 z rocznika 2"007" z "interesującym" silnikiem 2.0TDI BRE. 

Na co dzień taxi i studia ale teraz jeszcze doprowadzenie Audi do porządku, jak się należy, bo wiadomo co mechanik to inna szkoła a tutaj w UK to czasem brak jakiejkolwiek :P a teraz czas na mnie, żeby powalczyć z niemiecką technologia :P

Także mam nadzieję że w razie jakichkolwiek problemów razem coś zdziałamy ;)

Elo

Ps. To mój pierwszy wpis na jakimkolwiek motoryzacyjnym forum.

Opublikowano

Witaj :D

Uzupełnij pls dane profilowe,

Pozdrawiam

Opublikowano

Moje pierwsze w życiu AUDI a4 b6, tyle tylko wiem. Nawet nie wiem jaki kod silnika w profilu napisać czy napęd ale to dopiero początek przygody i mam nadzieje, że wkrótce to ogarnę z waszą pomocą

Opublikowano

Nazywam się Adrianna, jestem mieszkanką Lublina. Od 1,5 roku jestem dumną posiadaczką A4 B5 1.8 '96r.

Jest to moje pierwsze auto i moja mała miłość. Samochód jest wysłużony w naszej rodzinie, staram się go w miarę możliwości finansowych doprowadzić do estetycznego ładu. Technicznie mimo wieku stoi naprawdę dobrze!

Forum znalazłam przez przypadek "googlując" problem, ale chyba posiedzę tu dłużej i mam nadzieję, że nauczę się czegoś od Was :)

IMG_0704.jpg

Opublikowano

Witamy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.