Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszytskich na forum.Od dwóch lat jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.9TDI AFF. Zarejestrowałem sie tutaj bo od zawsze byłem fanem audi i uwielbiam te markę oraz mam nadzieje ze ktoś pomoze mi wpłynąc na to by wykrzesac cos powyżej seryjnych 75KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich klubowiczów.

Mam na imię Patryk i pochodzę z Warszawy. 30 wiosen już za mną więc nadszedł czas zmian i zakupu większego auta. Do tej pory poruszałem się (i nadal poruszam) maszynami z logiem "H" na masce i mimo, że serducho nadal mocno krzyczy Accord Tourer 2.4 Executive to pora pójść tym razem za głosem rozumu i wybrać 4-łapy.

Bardzo długo zastanawiałem się na jakim samochodzie kombi skupić swoją uwagę i z listy kilku aut (Volvo V50, Accord VII, Octavia II RS, Audi Avant B6, Mondeo MK IV, Subaru Impreza/Legacy) wyłoniłem dwóch finalistów - Audi i Skoda. Mimo iż wnętrze RSa bardziej mi się podoba niż wnętrze A4, to ogólna bryła pojazdu, jego wysokość i napęd Quattro przechyliły szalę na rzecz Audi. Tak, wiem, że S4/RS4 ma piękne sportowe wnętrze (te Recaro są genialne, a niebieskie welury to samo niebo) ale raczej nigdy nie będę posiadaczem własnego odwiertu na Bliskim Wschodzie lub gazociągu.

Tak więc rozpoczynam poszukiwania własnego Audi A4 Avant B6 1.8T 190km Quattro M/T od zarejestrowania się u Was na forum i poszukiwaniu informacji, które pomogą mi wybrać swój wyśniony model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jestem Patryk, mam 22 latka i przedwczoraj stalem sie szczesliwym posiadaczem audi a4 b8 avant 170ps.

Dlaczego w temacie dwa miasta??

Otoz pochodze spod Opola i czesto tam tez jezdze. A pracuje w miejscowosci Dingolfing w Bawarii w Niemczech. Pracuje w fabryce samochodow BMW:decayed: ale jak widac w sercu AUDI hehe.

Pozdrawiam wszystkich i jestem pewny ze nie raz pomozecie mi tu na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników Audi :)

Od paru tygodni zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 1.8T :).

Zamieniając wysłużonego już w boju VW Passata B6.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Bartek i mam 18 lat. Posiadam Audi A4 B5 z 1999 roku (po II lifcie). Mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się wprowadzić parę "modów" do mojej audicy :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...