Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam serdecznie!

Chętnie rozpocznę przygodę z Audi. Do tej pory jeździłem Golfem IV. Mam sentyment do tej marki bo tata jeździł od zawsze B4 2.0 90 KM Avant, która notabene dalej jeździ w dobrych rękach.

Na swoje pierwsze audi chcę zakupić coś takiego http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-skora-navi-C34438442.html Co o tym egzemplarzu sądzicie?

Potrzebuje auta przede wszystkim w trasy i pakownego rodzinka + bagaże.

Pozdrawiam i witam jeszcze raz na forum!

Edytowane przez pilKOZAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze awoim Audi A4 99' 1.8T nie włącza mi się oswietlenie wnętrza, tylko przez właczniki w podsyfitce

czy ktoś pomoże gdzie szukać przyczyny..?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W posiadaniu jak na razie Golfina IV 1,9tdi,ale w nie dalekiej przyszłości plan jest zmiany na b6 avant z tąd moja rejestracja na forum :).

Mam nadzieję że pogmeram trochę po forum,dowiem się paru ciekawych rzeczy no i będę mógł liczyć na Waszą wiedzę i pomoc na temat Audi a4 bo ja jak na razie raczkuje :embarrassed: Pozdrawiam All i Życzę Wszystkim Spokojnych i Wesołych Świąt :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !!! Mam problem odnośnie mojej Audi A4 B7 1.9 TDI BRB na zegarze pojawiły mi sie kontrolki od DPF, swiec zarowych(miga) i silnika po podłaczeniu do kompa wyskakuje bład p2002 . Mechanik stwierdził , ze do wyciecia jest filtr czastek stałych . Jestem z okolic Katowic byłem sie dowiedziec w GGcars w Będzinie ile taki zabieg kosztuje panowie powiedzieli 1600 zł lecz uwazam , ze jest to zbyt duzo i stwierdziłem ze napisze do was z prosba o pomoc w odnalezienu jakiegos specjalisty kogos kto sie na tym rzeczywiscie zna . Dzisiaj jeszczse dzwonilem do http://www.tune-soft.pl/onas.htmli gosc powiedzial ze robia takie zabiegi za 600 zł ... i jezscze wsadza chipa i za calosc 1000 zł zatem 600 byłbym do przodu i jeszcze bym skorzystał na podniesieniu mocy. Prosze o jakąkolwiek pomoc . ; ) i przy okazji Wesołych Swiąt Wszystkim . !

Edytowane przez Dawidos91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...