Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie! Na imię mi Krzysiek. Tydzień temu zakupiłem swoje pierwsze audi... a4 b5 1.8 benzyna + gaz w kombiku. Tym zakupem spełniłem swoje marzenie. Teraz postanowiłem do Was dołączyć. Interesuje się motoryzacją i sportem. Wcześniej przerabiałem takie auta jak Golf II, III, Mercedesa E klasa, BMW... Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od niedawna jestem posiadaczem A4 B7 avant i myślę że będę tu częstym gościem.

pozdrawiam użytkowników 4 kólek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Rybnik] Witam.Mam taki problem z moim 2.5tdi jak odpuszcze pedał gazu i wcisnę ponownie silnik zaczyna sie przez chwile dławić,czy ktoś morze pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej w temacie uszanowanko panowie i panie :hi: forum anonimowo czytam od dluższego czasu wkońcu postanowiłem dołączyć do was. Jestem posiadaczem a4 b5 niespełna od 2mscy po długich poszukiwaniach wybór padł na 1.8 20v 125km w kolorze czarnym w sedanie 99r. Autko jak najbardziej mam zamiar modzić póki co wszystko jest seryjne oprócz kiery od eski, wizja już jest czekamy na wiosne i hajs :banan: póki co folia do kierunków ala usa zamówiona :kox:

jeżeli chodzi o dalsze plany to zawiecha w dół, płaski kapeć, felunek 18 na ranciku i eskowe smaczki - zderzaki, grill, progi.

Pozdrawiam wszystkich!

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie witam wszystkich forumowiczów ;)

Trafiłem tutaj z polecenia kolegi, które jest szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 :D

W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić upragniony egzemplarz. Zanim się to jednak stanie muszę zdobyć więcej wiedzy o konkretnych modelach, rozwiązaniach, opcjonalnych akcesoriach. Mam nadzieję, że to forum mi w tym pomoże.

Pozdrawiam,
Artur W.

Edytowane przez ArturWisniewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym na tym forum, tak że witam wszystkich. Może na początek się trochę przedstawię.

A więc jestem sobie młodym gościem (jeszcze student :) ), któremu z spośród wielu spodobało się właśnie Audi A4 i takie też zapragnąłem sobie kupić:) Mój budżet pozwalał mi jedynie na wersję b5 to też szukałem takiej po lifcie. Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć fajną Audice AVANT z 1999 po lifcie z silnikiem 1.9 tdi 110km. Autko nabyłem dosyć nie dawno i ogólnie nie wygląda na zmęczone wiekiem. Aktualnie jestem w trakcie rejestracji, ale zdążyłem już wymienić olej i filtry. Oponki zimowe są już w drodze, natomiast jeszcze w najbliższej przyszłości chcę zmienić rozrząd i to będzie chyba na tyle:)

Moje wrażenia z użytkowania tego samochodu są bardzo pozytywne, fajnie mi się nim jeździ i jak na razie uważam, że jest dla mnie w sam raz:)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...