Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym zakupić kilkuletnie Audi (4-5 lat). Na co dzień przemieszczam się z mieszkania do biura i z powrotem (ok 7km - jedna strona). W ciągu roku zaliczam kilka wyjazdów w kraju i może jeden do dwóch zagranicznych. Przejeżdżam ok 15 tys km rocznie. Celuje w Audi A6 (2009-2010). Czy moglibyście mi doradzić?

Z góry dziękuję,

DK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:
Jaki masz budżet? Jak wielkego komofrtu oczekujesz od auta ? Czym aktualnie sie poruszasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi doradzić?

no ale w czym? jakie jest twoje pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum :)

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem S4 B5 Avant z 99r. w wersji poliftowej.

Po długich poszukiwaniach i różnych doświadczeniach z pojazdami kilku różnych marek, postanowiłem jednak wrócić do Audi

i to w modelu który od zawsze przyciągał moją uwagę. W końcu się udało wejść w posiadanie zadowalającego egzemplarza.

S4 jest moim drugim pojazdem w domu, użytkowanym raczej weekendowo jako pojazd rekreacyjny :naughty:

W tej chwili pojazd jest właściwie w stanie oryginalnym a jedynym dodatkiem jest program SPORTEC'a zaaplikowany jeszcze w Szwajcarii.

Najbliższe plany to poprawienie ogólnej kondycji auta i sukcesywne zbliżenie go do stanu bardzo dobrego - nie tylko z wyglądu.

Użytkuje jeszcze Golfa III TDI (AHU) - codzienne wozidło i poskramiacz korków :D ale w rodzinie pod moją opieką jest też A4 B5 także TDI (AFN).

Jako że w tych kilkunastoletnich samochodach również czasem jest coś do poprawki, myślę że korzystanie z forum może przynieść

same korzyści a doświadczenia innych użytkowników pomogą w wielu sytuacjach.

Ja ze swojej strony również postaram się na bieżąco dzielić posiadaną wiedzą i uczestniczyć w życiu forum na miarę ilości wolnego czasu.

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po dlugim czasie znalazlem wkoncu czas aby dolaczyc do waszego klubu. Moje auto to audi a4 1.8 turbo oznaczenie motoru BEX, jak narazie seryjny. wczesniej tez jezdziem audi ale 80 prawie wszuytkich odmianach. Mysle ze bede znajdował czas aby zagladac tutaj czesto. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, moja luba to b5 w Avancie, AFN na wirusie ;) Dbam jak mogę,poprawiam,naprawiam i pucuje... :) Plany jak zwykle ambitne, wszystkie pomysły i cele staram się osiągać... :D A przy okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim dobrych pomysłów na swoje auta oraz worka pieniędzy na ich realizacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...