Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam naimie Mateusz posiadam Audi A4 B7 z 2005r. silnik BLB 2.0TDI.

Poprzednio miałem A3 1.9TDI z 98r. , Mazdę 323F 1.6 16V z 2002r,Mazdę 6 2.0MZR-CD z 2003r.

Mam niadzieje iz bedę mógł liczyć na wasze wsparcie co do mojej AUDI!!!

Pozdrawiam wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

od 2010 (z przerwą) jeżdżę A4 B7 2.0 TDI 170km, ale na forum od niedawna dopiero bywam regularnie. Oprócz Wrocławia można mnie czasami spotkać w Oleśnie. Jestem już w trakcie kilku modów oraz szykuje się jeszcze kilka innych. Mam nadzieję, że mi pomożecie :) miło mi do was dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze audi, 2.0 143KM, 2010r. liczę że będzie bezawaryjne jak mój wcześniejszy Passat, ale widze tu sporo informacji które mogą się przydać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Kamil mam 23lata i moje Audi to a4 b6 1.9tdi awx śmigam nim 2 lata i jestem bardzo zadowolony! Pochodzę z Rybnika na śląsku :) Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich , od paru dni stałem sie posiadaczem samochodu marki audi model a4 b7 , 2.0 tfsi quattro, wcześniej jeździłem A3 8l 1.8 T

pozdrawiam wszystkich i dziekuje za uwage : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Niedawno stałem się posiadaczem golasa B7 avant z 2005 r. ,którego poprzedni właściciel wyposażył w grzane półskóry i RNS-E, ale zapomniał wszystkiego podpiąć jak należy - aktualnie bawię się w doposażenie (kierownica 4R multi, tempomat, bluetooth, podłokietnik skóra, panel klimy [2din] i instalacja pod grzane i elektr. fotele). Na forum szukam informacji, kontaktów :), porad, potrzebnych części. Jak do tej pory kupiłem kierę, taśmę poduszki + jej okablowanie, jutro sprawdzę jaki mam moduł kiery [czy obsłuży multi i manetkę tempomatu].

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...